Zamość, przewodnik, Plan
  • Zamość, przewodnik, Plan

Zamość

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Plan
Język: polski
Data wydania: 01-09-2019
Kategoria
Europa / Polska / Miasta / Inne
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 13,99 

15,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Multiprzewodnik po Zamościu to idealna propozycja dla wszystkich turystów chcących poznać to niesamowite miasto. We wnętrzu znajdziemy m.in. szczegółowo rozrysowany plan centrum z dokładnym opisem kamienic na Rynku Wielkim, w tym Kamienic Ormiańskich, opis Pałacu Zamoyskich, a także Twierdzy Zamość i Katedry.

W przewodniku zamieszczono wiele rycin, schematów oraz fotografii. Jeden z rozdziałów poświęcono także na opis tradycyjnych potraw i smaków z kuchni Roztocza oraz opis postaci zasłużonych dla rozwoju miasta i regionu.

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Zamość multiprzewodnik
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Plan
Autor Rafał Fronia
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Zakres Polska dolnośląskie
Data wydania 01-09-2019
Wydanie 2
Oprawa miękka
Ilość stron 60
Wymiary / mm 110x190
Wysokość / mm 3
Waga / gr 91
EAN 9788378685180
ISBN 978-83-7868-518-0

Wydawca: Plan

Wyrusz w Polskę z Planem! Od 1995 roku wydawnictwo Plan opracowuje mapy najpiękniejszych miast i zakątków naszego kraju, od wybrzeża Bałtyku po Sudety i Pieniny. Cieszące się uznaniem wśród turystów publikacje sprzyjają poznawaniu Polski niezwykłej, pełnej zabytków architektonicznych, miejsc o bogatej historii i obszarów o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych. Prócz aktualizowanych w terenie, starannie opracowanych map turystycznych w szerokiej ofercie wydawnictwa znajdują się przewodniki, atlasy, mapy samochodowe Polski, Czech, Słowacji i Niemiec a także krajoznawcze mapy tematyczne. Z myślą o podróżnych arkusze wzbogacone są o informacje praktyczne oraz pełne fotografii informatory turystyczne. Docenione przez setki podróżników mapy wydawnictwa Plan to sposób na odkrycie Polski, jakiej jeszcze nie znacie!

Napisz recenzję

Oceniasz: Zamość

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt