Z pamiętnika lampy błyskowej. Wielka siła małych fleszy Galaktyka

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Galaktyka
Język: polski
Data wydania: 2009 10
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Fotografowanie
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 51,99 

59,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

KLUCZOWĄ ROLĘ W ROBIENIU ZDJĘĆ odgrywa światło. Ponad 30 lat patrzenia na świat przez obiektyw podczas realizacji zleceń dla National Geographic, Time, Life i Sports Illustrated sprawiło, że Joe McNally zna się na tym temacie jak mało kto. Potrafi opowiadać o świetle, nadawać mu pożądany kształt i kolor, kontrolować je oraz sprawiać, aby padało właśnie tam, gdzie jest potrzebne. Najważniejsze jest jednak to, że Joe potrafi tworzyć światło… przy pomocy małych lamp błyskowych.

W książce pt. „Z pamiętnika lampy błyskowej” autor ukazuje kulisy swojej pracy i otwarcie dzieli się z czytelnikami sposobami na stworzenie cudownego oświetlenia, dzięki któremu powstają wspaniałe zdjęcia. Joe bez autocenzury ukazuje cały proces myślowy – czasami śmieszny, czasami poważny, ale zawsze fascynujący – prowadzący do osiągnięcia pożądanych rezultatów przy pomocy małych lamp błyskowych. Niezależnie od tego, czy na zdjęciu ukazana jest gimnastyczka na Wielkim Murze Chińskim, aligator pływający w mokradłach, czy też wóz strażacki pędzący przez Times Square, Joe potrafi wykorzystać lampy do stworzenia oświetlenia, które ożywia jego fotografie.

Joe McNally jest cieszącym się międzynarodowym uznaniem amerykańskim fotografem i fotoreporterem. Jego najwybitniejszym dziełem jest seria zdjęć portretowych pt. „Faces of Ground Zero – Portraits of the Heroes of September 11th”. Robił także zdjęcia do artykułu „The Future of Flying” dla National Geographic. Był to pierwszy artykuł, w którym wszystkie zdjęcia wykonane zostały techniką cyfrową. Jego wielokrotnie nagradzane prace publikowane były w licznych czasopismach.

Informacje dodatkowe

Kod 9788375790931
Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Galaktyka
Autor Joe McNally
Język polski
Data wydania 2009 10
Oprawa miękka
Ilość stron 320
Wymiary / mm 200 X 230
ISBN 978-83-7579-093-1
EAN 9788375790931

Napisz recenzję

Oceniasz: Z pamiętnika lampy błyskowej. Wielka siła małych fleszy Galaktyka

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt