Województwo Zachodniopomorskie, przewodnik, Demart
  • Województwo Zachodniopomorskie, przewodnik, Demart

Województwo zachodniopomorskie

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Demart
Język: polski
Data wydania: 01-12-2018
Kategoria
Europa / Polska / Regiony
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 36,90 

39,90 zł

Wysyłka do 48h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: dostępne "od ręki"
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Polecona. Poczta Polska
4,90 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
6,90 zł
- Paczkomaty. inPost
8,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Promocja

POLSKA NIEZWYKŁA to seria, w której proponujemy odwiedzanie nie tylko miejsc powszechnie znanych, ale też zapomnianych czy związanych z regionalnymi zwyczajami. Staramy się odkrywać lokalne uroki i klimaty.

W przewodniku, który oddajemy w Państwa ręce, zachęcamy do wędrówek po niezwykłych zakątkach województwa ZACHODNIOPOMORSKIEGO, bardzo zróżnicowanego zarówno kulturowo jak i przyrodniczo.

Na wybrzeżu warto obejrzeć porty, przystanie, latarnie morskie czy wreszcie morską twierdzę w Świnoujściu. Ponadto w głębi lądu wśród jezior i zalesionych wzgórz ukryte są bunkry i umocnienia Wału Pomorskiego, największy w Polsce poligon wojskowy w okolicach Kalisza Pomorskiego oraz garnizonowe miasto Borne Sulinowo – świadectwo bytności żołnierzy radzieckich w czasach PRL-u. W przewodniku przedstawiamy również największe w Polsce skupisko obiektów romańskich powstałe na fali intensywnej chrystianizacji Pomorza przypadającej na XII i XIII w. oraz megality, czyli grobowce sprzed kilku tysięcy lat p.n.e.

Opisane miejsca są wskazane na mapie samochodowej w skali 1:325 000, co ułatwi Państwu dotarcie do nich.

Ponadto w przewodniku umieściliśmy liczne mapy turystyczne i plany miast umożliwiające planowanie wycieczek i ułatwiające poznawanie urokliwych miejscowości ożywających w sezonie ciepłym i popularnych wśród żeglarzy, wędkarzy, grzybiarzy czy poszukiwaczy śladów przeszłości.

Wszystkim chcącym spróbować kuchni regionalnej serwujemy przepisy na miejscowe potrawy, a miłośnikom tematycznego zwiedzania proponujemy najpopularniejsze szlaki turystyczne: piesze, samochodowe, rowerowe i wodne.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Demart
Seria Polska niezwykła
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Skala 1:325 000
Zakres Polska zachodniopomorskie
Data wydania 01-12-2018
Oprawa miękka
Ilość stron 240
Wymiary / mm 140x235
Wysokość / mm 14
Waga / gr 416
EAN 9788379120109
ISBN 978-83-7912-010-9

Seria: Polska niezwykła

Przewodniki serii Polska Niezwykła są rewelacyjnym połączeniem praktycznego przewodnika z mini atlasem samochodowym wybranej części Polski. Przedstawiają nie tylko najbardziej popularne i tłumnie odwiedzane atrakcje, ale także te nieco zapomniane lub znane jedynie miejscowym. W każdym z rozdziałów przedstawiono jeden region wybranego województwa, dzięki czemu odkryjesz wszystkie lokalne zwyczaje, uroki i klimaty. Liczne plany miast i mapy, propozycje tras i opisy szlaków turystycznych w połączeniu z mini-atlasem ułatwią ci planowanie wyjazdów i nawigację w trakcie wycieczek.

Ruszaj w niezwykłą Polskę już dziś!

Napisz recenzję

Oceniasz: Województwo zachodniopomorskie

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt