Wilgotne lasy równikowe National Geographic

Rodzaj produktu: album
Producent: National Geographic
Język: polski
Kategoria
Ameryka Pd / Ameryka Południowa
Menu / Albumy
Menu / Moje hobby / Przyroda
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 87,99 

109,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

Wilgotne lasy równikowe to niepowtarzalny album przedstawiający wyjątkową przyrodę, która zajmuje zaledwie 6% powierzchni lądowej Ziemi, a stanowi schronienie dla co najmniej połowy wszystkich gatunków roślin, owadów i zwierząt występujących na naszej planecie. Chociaż to nieprawdopodobne, znacznie więcej wiemy o całym wszechświecie niż o milionach mieszkańców tej wielkiej, tętniącej życiem cieplarni.
T. Marent z poświęceniem i wielkim artyzmem utrwala na fascynujących zdjęciach nieprzebrane bogactwo i niezwykłe piękno lasów równikowych – najbardziej egzotycznego i zróżnicowanego ekosystemu na Ziemi. To osobista kolekcja ponad 500 niesamowitych portretów najrozmaitszych stworzeń – od jadowitych żab i kolonii pomysłowych mrówek grzybiarek, po wielobarwne chmury motyli i ptaków. Zachwycające zdjęcia wprowadzają nas w ten tajemniczy świat, a towarzyszące im opisy odkrywają zajmujące historie ich powstania.
Thomas Marent – po raz pierwszy stanął w lesie równikowym w 1990 r. W wieku 16 lat kupił pierwszy aparat fotograficzny i odtąd fotografowanie przyrody stało się jego życiową pasją. Od 1996 r. publikuje swoje zdjęcia w czasopismach, książkach i kalendarzach. Jego pasja zamieniła się w pełną przygód karierę fotografa przyrody. Książka Wilgotne lasy równikowe jest spełnieniem marzeń Marenta o wydaniu książki.

Informacje dodatkowe

Kod 9788360006535
Rodzaj produktu album
Wydawca National Geographic
Autor Thomas Marent
Język polski
Ilość stron 360
Wymiary / mm 260 x 305
ISBN 978-83-60006-53-5
EAN 9788360006535

Napisz recenzję

Oceniasz: Wilgotne lasy równikowe National Geographic

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt