Wiedeń National Geographic, przewodnik
  • Wiedeń National Geographic, przewodnik

Wiedeń National Geographic

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: National Geographic
Język: polski
Data wydania: 01-01-2013
Kategoria
Europa / Austria / Wiedeń
Menu / Albumy
Menu / Wyprzedaże
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 19,99 

41,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

 Każdego dnia eksperci National Geographic przemierzają świat, zgłębiając kulturę i dzieje odwiedzanych krajów oraz przypatrując się ich mieszkańcom. Zdobytą wiedzę przekazują na łamach przewodników National Geographic.
 MARSZRUTY, oparte na bogactwie wiedeńskich doświadczeń, które pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań. NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, od penetrowania kryptpod katedrą św. Szczepana po samodzielne wyrabianie czekolady w dzielnicy Alsergrund czy żeglowanie po krystalicznym starorzeczu Dunaju. RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii. TRASY WYCIECZEK PIESZYCH opatrzone klarownymi mapami i planami, m.in. przechadzek po Hofburgu, malowniczym Spittelbergu i okolicy placu Karola. PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym po Parku Narodowym Łęgów Naddunajskich oraz dolinie Dunaju między Melk a Krems..

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Wiedeń
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca National Geographic
Autor Sarah Woods
Seria Przewodnik ilustrowany
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 01-01-2013
Oprawa miękka
Ilość stron 272
Zdjęcia ilość tak
Wymiary / mm 215 x 135
Waga / gr 535
EAN 9788375964370
ISBN 978-83-7596-437-0

Seria: Przewodnik ilustrowany

Przewodnik Ilustrowany Pascala jest znakomitym towarzyszem wakacyjnych (i nie tylko) podróży, najchętniej wybieranym przez polskich turystów!
W jego formule zawiera się wszystko to, co pomoże zaplanować fajny urlop – najważniejsze informacje praktyczne, wygodne mapy i trafne wskazówki sugerujące, jak poruszać się po ciekawych miejscach, o których mówi przewodnik. Dzieje i kultura materialna, tradycje, życie codzienne i zwyczaje, krajobrazy i zabytki, kulinaria i turystyczne atrakcje… Czytelny, poręczny układ i ciekawe zdjęcia ułatwią Ci wybór!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Wiedeń National Geographic

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt