Warszawa i okolice Praktyczny Przewodnik Pascal

Dostawa od 0zł
Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2008
Kategoria
Europa / Polska / Miasta / Warszawa
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 39,99 

49,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Praktyczny przewodnik "Warszawa i okolice" opisuje miejsca, których wręcz nie wolno pominąć. Przedstawia najważniejsze, najpiękniejsze i zarazem najciekawsze obiekty tak w centrum, jak i na obrzeżach stolicy. Wraz z nim odkryjemy malownicze uliczki historycznej części miasta, gdzie koncentruje się najwięcej cennych obiektów, damy się uwieść czarowi wspaniałych kompleksów parkowo-pałacowych: m.in. klasycystycznych Łazienek i barokowego Wilanowa oraz poznamy okolice rosnącej w oczach metropolii, które zachwycają  pięknem rozległych równin przeciętych malowniczą doliną Wisły. Obok najbardziej znanych miejsc, jak zielone tereny Puszczy Kampinoskiej czy renesansowa katedra w Pułtusku, warte zwiedzenia są równie urokliwe okolice wzdłuż Traktu Brzeskiego czy Kurpiowszczyzna.

Praktyczny przewodnik "Warszawa i okolice", dokładny, przejrzysty, obszerny, napisany "w podróży", przeznaczony dla osób aktywnych i odważnych, podróżujących indywidualnie. Wybiera go ten, kto nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkłada samodzielne obmyślanie podróży. Zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju (jego historii, kulturze, społeczeństwie, obyczajach), opisy poszczególnych regionów i miast, dane adresowe restauracji, hoteli, agencji turystycznych, rozkłady jazdy autobusów, pociągów itp. Informacje uzupełniają mapy, plany miast.

Z przewodnikiem z tej serii podróżują dziesiątki tysięcy turystów!

Informacje dodatkowe

Kod 9788375131390
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Adam Dylewski
Seria Praktyczny przewodnik
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 2008
Oprawa miękka
Ilość stron 696
Wymiary / mm 123 x 197
EAN 9788375131390
ISBN 978-83-7513-139-0

Seria: Praktyczny przewodnik

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną eskapadę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.
Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Warszawa i okolice Praktyczny Przewodnik Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt