Urlop w Bieszczadach , przewodnik
  • Urlop w Bieszczadach , przewodnik

Urlop w Bieszczadach

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Compass
Język: polski
Data wydania: 01-06-2016
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Bieszczady
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 35,99 

42,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Bieszczady można zwiedzać na różne sposoby, samochodem, rowerem, pieszo i konno. Aby dokładnie poznać ich osobliwości, przemierzyć szlaki, obejrzeć zabytki, odkryć wszystkie walory i poczuć ich klimat trzeba poświecić niejeden miesiąc, a na pewno nie jeden pobyt. Tylko pytanie: kto aktualnie może na to sobie pozwolić? Z doświadczenia wiemy, że przybywający turyści mają coraz mniej czasu i chcieliby podczas urlopu lub nawet krótkich weekendowych pobytów poznać najciekawsze miejsca tej pasjonującej krainy.
Przewodnik prezentuje 9 tras komunikacyjnych tworzących zamknięte pętle. Umożliwiają one rozpoczęcie wycieczki z dowolnej miejscowości położonej na trasie. Starając się ująć w przewodniku jak największą sieć dostępnych dziś ciągów komunikacyjnych wprowadziliśmy alternatywne fragmenty tras. Czytelnik wg własnego uznania musi dokonać wyboru wariantu. W ten sposób w przewodniku ujęliśmy zdecydowaną większość dróg publicznych dopuszczonych dla ruchu samochodowego.
Opisy wycieczek wzbogaciliśmy o bardzo obszerny zestaw map. Każda z 9 tras w sposób poglądowy przedstawiona jest na mapie samochodowej, natomiast szczegółowy przebieg tras pokazano na mapach w skali 1:100'000. Dodatkowo obszary o dużym nagromadzeniu obiektów zostały objęte wycinkami szczegółowych map w skali 1: 35'000 – 60'000.

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Urlop w Bieszczadach Przewodnik turystyczny dla zmotoryzowanych
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Compass
Autor Stanisław Orłowski
Seria Przewodnik rekreacyjny
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Zakres Polska podkarpackie
Data wydania 01-06-2016
Wydanie 3
Oprawa miękka
Ilość stron 190
Wymiary / mm 142x201
Waga / gr 296
EAN 9788376053752
ISBN 978-83--7605-375-2

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Recenzje i oceny Klientów

Polecam (Jan)
Oceń produkt
Przydatny podczas planowania wycieczki w Bieszczady jak i podczas samego pobytu. Starannie zaplanowane trasy. Dużo dodatkowych informacji, zdjęć i szczegółowe mapy z propozycją trasy. Łącznie 9 propozycji tras.
Polecam (20.09.2016)

Napisz recenzję

Oceniasz: Urlop w Bieszczadach

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt