Tybet Wyprawy marzeń

Rodzaj produktu: album
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2007
Kategoria
Azja / Chiny / Tybet
Menu / Albumy
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 32,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Dodatkowy rabat -20% przy zakupie przewodnika

Seria albumów Wydawnictwa Pascal "Wyprawy marzeń" prezentuje odległe regiony i kraje, o których marzy każdy człowiek ciekawy świata, a które ze względu na odległość i koszty wyprawy nie są dostępne dla wszystkich turystów. Piękne fotografie ludzi, natury i architektury składające się na albumy Madagaskar, Mongolia, Norwegia, Grenlandia, Peru, Syberia, Chiny, Tybet, Nepal, i Ziemia Święta budzą zachwyt pięknem i odmiennością przedstawionego świata i inspirują do spełniania podróżniczych planów. To wspaniałe lektury na jesienne i zimowe wieczory, a także dobry pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy chcą wyrwać się z rutyny codzienności i udać w fotograficzną podróż, wyprawę marzeń.

Autorzy albumów, jak choćby Elżbieta Dzikowska- podróżnik, reżyser, operator filmów dokumentalnych, fotografik, autor książek o sztuce i o tematyce podróżniczej, Zdzisław Preisner - doktor geografii i członek prestiżowego The Explorers Club, czy popularny dziennikarz telewizyjny i egiptolog - Jarosław Kret zafascynowany Ziemią Świętą oraz Marek Kalmus - znawca Tybetu, poznają i opisują świat piórem i aparatem fotograficznym. Dzięki nim możemy stanąć na Machu Picchu, Świętej Ziemi czy na Dachu Świata, w Dolinie Katmandu, nad którą górują oczy Buddy Wszechwidzącego, albo nad Żółtą Rzeką zwaną Matką Chin... Oni również, ze względu na podróżnicze doświadczenie i wiedzę, gwarantują, że pięknie wydane albumy są niezwykle ciekawe.
Marek Kalmus, autor albumu Tybet, który podróżuje po tym regionie od 20 lat, prezentuje drogę z Katmandu do Lhasy - Miasta Bogów, i do miejsc mało znanych lub zapomnianych, jak również prowadzi w głąb historii do czasów imperialnej potęgi w pierwszym tysiącleciu, a także władzy wielkich klasztorów w czasach późniejszych opisując drogę duchową tybetańskich buddystów i najważniejsze miejsca ich pielgrzymek.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu album
Wydawca Pascal
Autor Marek Kalmus
Język polski
Data wydania 2007
Oprawa twarda
Ilość stron 176
Wymiary / mm 205 x 294
EAN 9788375131796
ISBN 978-83-7513-179-6

Napisz recenzję

Oceniasz: Tybet Wyprawy marzeń

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt