Tybet mapa trekkingowa 1:400 000 terraQest, mapa turystyczna
  • Tybet mapa trekkingowa 1:400 000 terraQest, mapa turystyczna
  • Tybet mapa trekkingowa 1:400 000 terraQest, mapa turystyczna

Tybet mapa trekkingowa 1:400 000 terraQest

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: terraQuest
Język: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, włoski
Data wydania: 01-02-2013
Kategoria
Azja / Chiny / Tybet
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Cena: 38,90 

49,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: dostępne "od ręki"
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Polecona. Poczta Polska
4,90 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
7,90 zł
- Paczkomaty. inPost
9,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Doskonała i komfortowa w użytkowaniu mapa trekkingowa południowej części Tybetu. Wyróżnia się dokładną treścią topograficzną i turystyczną. Została stworzona specjalnie z myślą o osobach aktywnych, wyruszających na trekking w rejon Mount Everestu, kotliny Lhasy, czy okolic jeziora Nam tso. Mapę charakteryzuje: Zasięg, obejmujący najciekawszy rejon Tybetu. Za południową granicę treści na mapie uznano granicę chińsko-nepalską (od szczytu Shishapangma po granicę z Sikkimem), oraz dalej granicę chińsko-indyjską i chińsko-bhutańską. Na zachodzie mapa obejmuje tereny do przejścia granicznego z Nepalem na „Friendship Highway”. Północna granica treści to dolina rzeki Jarlung Tsangpo oraz jezioro Namtso. Na wschodzie mapa sięga po twierdzę Jumbulhakhang oraz miasto Tsetang. bogata treść turystyczna, m.in.: trasy trekkingów, infrastruktura turystyczna, klasztory buddyjskie, atrakcje przyrodnicze i inne interesujące obiekty cieniowanie plastycznie pokazujące ukształtowanie terenu zgodność mapy z GPS – współrzędne geograficzne w układzie WGS-84 wyjątkowa dokładność i aktualność mapy tej części Tybetu Mapa wykonana została w systemie Comfort! Map firmy ExpressMap (P) i pokryta jest laminatem, co pozwala na dłuższe i wygodniejsze jej użytkowanie, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, panujących na szlakach.  Legenda w 6 językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz polskim.  W chwili wydania, mapa terraQuest jest najdokładniejszą i najaktualniejszą mapą na rynku światowym. Mapa ta, jest częścią wielokrotnie nagradzanej serii map trekkingowych wydawnictwa terraQuest, która zdobyła zaufanie wielu amatorów wypraw trekkingowych w wielu krajach Europy i poza nią.

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Tibet Mount Everest, Nam tso, Lhasa, Shigatse 1:400 000
Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca terraQuest
Skala 1:400 000
Język angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, włoski
Data wydania 01-02-2013
Wodoodporna Tak
Laminowana Tak
Oprawa miękka
Ilość stron 2
Wymiary / mm 110 x 240
Wymiary po rozłożeniu / mm 1000 x 480
Waga / gr 125
EAN 9788361155317
ISBN 978-83-61155-31-7

Recenzje i oceny Klientów

Świetna mapa Tybetu dla osób lubiących trekking (Łucja)
Oceń produkt
Osobom, które jako cel swoich podróży wybierają mniej oblegane przez turystów miejsca, a przy tym uwielbiają trekking, z pewnością polecić można wyprawę do Tybetu. Wybierając się tam natomiast, warto wybrać mapę Tybetu wydawnictwa terraQuest.
Jeśli chodzi o sprawy techniczne, to już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę solidne wykonanie tego produktu - mapa jest bowiem laminowana, dzięki czemu jest wygodna w użyciu i odporna na zniszczenia (szczególnie na zgięciach i krawędziach) oraz na niekorzystne działanie rozmaitych czynników atmosferycznych (wilgoć, opady deszczu). Mapa jest dokładna, precyzyjnie określa ukształtowanie terenu, położenie poszczególnych miejscowości oraz obiektów turystycznych. Zaznaczone tu zostały drogi oraz trasy trekkingowe, parki narodowe, hotele, restauracje, klasztory i stupy buddyjskie, punkty pocztowe, a także rozmaite kopalnie, przełęcze, jaskinie, jeziora, rzeki i lodowce. W orientacji na mapie pomaga czytelna legenda - między innymi w języku polskim. Uważam, że jest to bardzo dobra, rzetelna i z pewnością przydatna publikacja, w którą warto zaopatrzyć się przed podróżą w rejony Tybetu. (06.10.2016)

Napisz recenzję

Oceniasz: Tybet mapa trekkingowa 1:400 000 terraQest

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt