Toskania przewodnik Marco Polo

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Marco Polo
Język: polski
Data wydania: 2009
Kategoria
Europa / Włochy / Toskania
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

26,90 

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Przewodnik kieszonkowy "Toskania": z nowej serii "Marco Polo" oddaje współczesny styl życia i spełnia oczekiwania ludzi młodych: jest dynamiczny, radosny i pełen luzu jak Ty.

W niekonwencjonalny sposób przedstawia różnorodność tego regionu Włoch za pomocą barwnych zdjęć ukazujących codzienne życie jego mieszkańców, sympatycznych, dowcipnych opisów, emocjonalnych uwag autorów.

Zawiera skondensowane, tylko istotne informacje: co zobaczyć, gdzie się bawić w dzień i w nocy, co jest na topie, gdzie się wybrać na zakupy, a także propozycje na spacer, wycieczkę, jednodniowy trip... Szybko znajdziesz w nim potrzebne Ci informacje. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Wiesz, czym się go je. To Twój świat!

Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Chcesz się bawić? Przewodnik poprowadzi w najlepsze miejsca na imprezę. Masz ochotę na zakupy? Proszę bardzo! Pragniesz zobaczyć najciekawsze zakątki? Świetnie! Przewodnik niczego Ci nie narzuca. Jesteś na wakacjach!

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Marco Polo
Autor Ursula Romig-Kirsch
Seria Marco Polo
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 2009
Oprawa miękka
Ilość stron 148
Wymiary / mm 107 x 190
EAN 9783829766784
ISBN 978-3-8297-6678-4

Seria: Marco Polo

Kieszonkowy przewodnik Marco Polo jest taki, jak świat ludzi młodych – nastawionych na radość, zabawę, czerpanie z życia pełnymi garściami!
Nie musisz się zastanawiać, co wybrać – przewodnik proponuje to, co najlepsze: najważniejsze zabytki, zapierające dech w piersiach panoramy, ekscytujące doświadczenia, sportowe aktywności i klubowe atrakcje, klimatyczne knajpki i relaks pod chmurką, imprezy i fiesty, zakupy dla oszczędnych i modne miejscówki. Wszystko w skondensowanej postaci, z poradami ekspertów, linkami, aplikacjami, odnośnikami do blogów – tak jak lubisz!
Propozycje tras spacerowych i wycieczek, a do tego atlas drogowy to godne uwagi wsparcie dla każdego turysty.
Szkoda czasu na nudę, wymarzone wakacje z Marco Polo czekają!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Toskania przewodnik Marco Polo

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt