• Tatry Zachodnie słowackie i polskie mapa 1:25 000 Sygnatura, mapa turystyczna
  • Tatry Zachodnie słowackie i polskie mapa 1:25 000 Sygnatura, mapa turystyczna

Tatry Zachodnie słowackie i polskie mapa 1:25 000 Sygnatura

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Sygnatura
Data wydania: 2010
Kategoria
Europa / Słowacja
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Tatry
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

9,99 

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Mapa Tatr Zachodnich, polskich i słowackich, w skali 1:25 000 jest kontynuacją serii zapoczątkowanej przez mapę Tatrzańskiego Parku Narodowego. Została opracowana w tym samym stylu. Jest jedyną polską mapą tego rejonu w skali 1:25 000. Mapa stanowi przedłużenie na zachód mapy Tatr Wysokich, obie można połączyć w efektowną całość. Mimo dużego rozmiaru można ją wygodnie używać w terenie, rozkładając jedynie małą część. W 2006 roku mapa została powiększona o północną część Tatr Zachodnich, w tym rejon Orawic z aquaparkiem.

Legenda zawiera około 100 znaków, opisanych w 6 językach. Żadna mapa nie posiada tylu nazw fizjograficznych jak nasza. Na obszarze Słowacji wszystkie nazwy mają polskie odpowiedniki. Plastyczne cieniowanie i rysunek rzeźby przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Siatka do GPS, winietki roślin i zwierząt, czasy przejść, te i wiele innych informacji sprawiają, że mapa może być używana przez wszystkich.

Informator na odwrocie naszej mapy jest niezwykle bogaty. Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim, jest bardzo obszerny przewodnik po dolinach, słowackich i polskich, wraz z fotografiami schronisk i pełną informacją o nich. Na uwagę zasługuje mapa dojazdu, ułatwiająca polskim turystom dotarcie samochodem lub autobusem do wybranej doliny lub miejscowści u jej ujścia. Schemat szlaków, zasięg telefonów komórkowych, informator turystyczny i wielkie panoramy dopełniają całości. Liczne fotografie krajobrazów oraz winietki roślin i zwierząt uatrakcyjniają tekst.

Mapa jest aktualizowana corocznie, a legenda jest poszerzana w kolejnych wydaniach, m.in. w oparciu o propozycje użytkowników. Ostatnio przybyły bacówki regionalne i bankomaty. Na szlakach wprowadzono szereg drobnych korekt przebiegu.

Informacje dodatkowe

Kod 9788387873363
Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Sygnatura
Skala 1:25 000
Zakres Polska małopolskie
Data wydania 2010
Wydanie 6
Oprawa miękka
Wymiary po rozłożeniu / mm 1320 x 880
ISBN 978-83-87873-36-3
EAN 9788387873363

Napisz recenzję

Oceniasz: Tatry Zachodnie słowackie i polskie mapa 1:25 000 Sygnatura

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt