Tatry Polskie i Słowacki Praktyczny Przewodnik Pascal

Dostawa od 0zł
Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2006
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Tatry
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 36,99 

44,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

Tatry to dziś góry kultowe, legenda przekazywana z pokolenia na pokolenie, której niesamowitość i tajemniczość przyciąga jak magnes.
Romantyczne historie o zbójnikach, rycerzach śpiących pod Giewontem i dzielnych przewodnikach działają na wyobraźnię, tym bardziej, że tutaj, wśród szczytów sięgających nieba, niemal każda skałka ma swoją historię i z niemal każdą wiąże się jakaś opowieść, którą warto zapamiętać. Tatry uczą pokory, ale jednocześnie są źródłem niesamowitych, wręcz mistycznych przeżyć, wobec których nie sposób pozostać obojętnym.
Przewodnik zawiera opisy blisko 100 tras w Tatrach Polskich i Słowackich. Każda trasa ilustrowana jest schematycznym planem. Dodatkową atrakcją jest prawie 30 panoram z najciekawszych punktów widokowych oraz komentarze tak znanych osób jak Wojciech Gąsienica-Byrcyn, Piotr Pustelnik, Gerard Janota czy Maciej Pinkwart.

Praktyczny przewodnik Tatry Polskie i Słowackie, dokładny, przejrzysty, obszerny, napisany "w podróży", przeznaczony dla osób aktywnych i odważnych, podróżujących indywidualnie. Wybiera go ten, kto nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkłada samodzielne obmyślanie podróży. Zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju (jego historii, kulturze, społeczeństwie, obyczajach), opisy poszczególnych regionów i miast, dane adresowe restauracji, hoteli, agencji turystycznych, rozkłady jazdy autobusów, pociągów itp. Informacje uzupełniają mapy, plany miast i słowniczki z podstawowymi słowami i przydatnymi zwrotami. Z przewodnikiem z tej serii podróżują dziesiątki tysięcy turystów.

Cechy szczególne:
- informacje o regionach.....na temat regionów geograficznych i polskich miast
- szczegółowe i aktualne informacje praktyczne potrzebne podczas zwiedzania
- dla osób chcących zwiedzać kraj niebanalnie i z pomysłem
- dla ludzi chcących poznać piękno oraz różnorodność krajobrazową i kulturową Polski
- dla osób aktywnych i ciekawych świata, poszukujących szczegółowych i rzetelnych informacji, a nie gotowych recept na zwiedzanie
- dla planujących rodzinne wyjazdy i oczekujących konkretnych, aktualnych informacji
- różnorodne tematycznie
- inspiracja do odkrywania Polski XX tytułów w serii

Informacje dodatkowe

Kod 9788373047907
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Seria Praktyczny przewodnik
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Zakres Polska małopolskie
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Ilość stron 480
Wymiary / mm 123 x 197
Waga / gr 440
ISBN 83-7304-790-5
EAN 9788373047907

Seria: Praktyczny przewodnik

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną eskapadę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.
Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Tatry Polskie i Słowacki Praktyczny Przewodnik Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt