Auriga globobar 50cm Zoffoli
  • Auriga globobar 50cm Zoffoli
  • Auriga globobar 50cm Zoffoli

Auriga globobar 50cm Zoffoli

Rodzaj produktu: globobar
Producent: Zoffoli
Język: łaciński
Kategoria
Globusy / Globobarki / Globobarki stojące
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 1 519,90 

1 599,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
Masz pytania? Zadzwoń: 533 606 533

Opis

Globobarek „Auriga” z nowej stylizowanej linii Tre-Esse Firenze to wyjątkowo elegancki i stylowy produkt do każdego wnętrza. Wnętrze czaszy globusa pozwala na umieszczenie kilku butelek i szklanek. Dodatkowe butelki można przechowywać na dolnej półce, wyposażonej w praktyczny pierścień, który zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo dla Twoich ulubionych napojów.

Całość wykonana z rzeźbionego, ręcznie malowanego drewna, przy użyciu odpornych na odbarwienia farb, dzięki czemu nawet w przypadku zabrudzenia stylowe ilustracje nie zostaną uszkodzone.

Zoffoli to firma z korzeniami osadzonymi w przeszłości, bogata w pasję i wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia ideału w miniaturyzacji świata i tworzeniu niespotykanej jakości kartografii. Już w 1949 roku Italo Zoffoli, kolejny z pokolenia rzemieślników, postanowił założyć własną firmę specjalizującą się w produkcji klasycznych globusów, łącząc tym swoją pasję do zabytkowych map z niespotykaną umiejętnością obróbki drewna. W jego dłoniach i dzięki jego pomysłowości, proste surowce stawały się pięknymi kulami, które następnie ręcznie malowane przekształcały się w niespotykanie piękne i eleganckie globusy.
Wkrótce globusy Zoffoli zasłynęły na rynku Włoskim dzięki swej oryginalności. W krótkim czasie mały warsztat rozrósł się w kwitnący interes, oparty na podstawowych zasadach Italo, którymi były dbałość o szczegóły, kreatywność i włoski styl.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu globobar
Wydawca Zoffoli
Seria Tre-Esse Firenze
Język łaciński
Materiał celuloza, polimer
podstawa drewniana
Wielkość kuli / mm 500
Indeks producenta T.BAR50/94C
EAN T.BAR50/94C

Napisz recenzję

Oceniasz: Auriga globobar 50cm Zoffoli

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt