Sztuka telemarku Sklep Podróżnika, poradnik

Sztuka telemarku Sklep Podróżnika

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Sklep Podróżnika
Język: polski
Data wydania: 2010
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Narty
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 33,99 

36,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Autorski duet w kolejnej odsłonie – instruktorów jazdy telemarkiem. Używając barwnego języka i dowcipnych rysunków (niezawodny Mike!) uczą najważniejszych elementów tego malowniczego stylu, przy czym jest to luźny zbiór porad, z których każdy może wybierać w dowolnej kolejności, według potrzeby, własnego poziomu i tempa nauki. Jest to również zaproszenie do jazdy poza przygotowanymi trasami, gdzie można zostawić piękny ślad na dziewiczym śniegu…

Przedmowa

Gdy rozmawiam z ludźmi, którzy mają naszą książkę z tele-poradami, zawsze zdumiewa mnie jak wielu z nich mówi, że dzięki niej nauczyło się telemarku, albo jak bardzo pomogła im w jeżdżeniu na nartach. Do licha, sądzę więc, że udało nam się osiągnąć to, co zamierzaliśmy i chciałem tylko podziękować tym wszystkim, którzy dzielą wraz z nami pasję do narciarstwa (i naszej książki). Chciałem również podziękować Mike’owi za jego inspirację stojącą za tą książką. On, jak kaznodzieja, naprawdę pragnie głosić to słowo.
Od czasu kiedy napisaliśmy pierwsza wersję tej książki wiele rzeczy się zmieniło i najwyższy czas, aby ją uaktualnić. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby przedstawić najnowsze techniki, zachowując wskazówki, które są wciąż trafne. Pisanie porad i ilustrowanie są w dużej mierze dziełem Mike’a, podczas gdy ja całkowicie porzuciłem rysowanie, żeby książka była zabawna i interesująca. mamy nadzieję, że będzie ona dla Was równie przyjemna i pomocna jak jej pierwsze wydanie – my z pewnością czerpaliśmy dużo radości z pracy nad nią. Pamiętajcie, żeby od czasu do czasu porzucić wyciągi narciarskie i cieszyć się swobodą i pięknem wolnej pięty w terenie.
Dzięki!
Naprzód Tele!
Allen O’Bannon

Informacje dodatkowe

Kod 9788371360619
Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Sklep Podróżnika
Autor Allen O’Bannon, Mike Clelland
Język polski
Data wydania 2010
Oprawa miękka
Ilość stron 136
Wymiary / mm 152 x 228
EAN 9788371360619

Napisz recenzję

Oceniasz: Sztuka telemarku Sklep Podróżnika

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt