• Sztuka taniego podróżowania Poradnik nałogowego turysty Sorus, przewodnik

Sztuka taniego podróżowania Poradnik nałogowego turysty Sorus

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Sorus
Język: polski
Data wydania: 2006
Kategoria
Moje hobby / Podróże
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 29,90 

33,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Sztuka taniego podróżowania jest kompleksowym poradnikiem dla każdego (niezależnie od wieku), kto marzy o podróżowaniu do innych krajów - bliskich i dalekich - w celu poznania ich mieszkańców, kultury, zabytków i historii. Większość osób rezygnuje z realizacji takich marzeń, ponieważ brak im wiary, że można podróżować i zwiedzać świat za niewielkie pieniądze, oraz nie wiedzą, jak to zrobić.

Ten niezwykły poradnik napisał autor, który umiejętność taniego podróżowania opanował do perfekcji. W książce szczegółowo zdradza swoje tajemnice, co sprawi, że uznasz, iż również Ciebie stać na podróżowanie. Pierwszym krokiem do samodzielnego podróżowania może być odbycie z pomocą tej książki podróży dookoła świata w wyobraźni.

Każdy turysta znajdzie tu nieocenione rady: jakie cechy powinien mieć turysta dokąd wybrać się najtaniej, a gdzie tylko z biurem podróży jak zaplanować i kiedy rozpocząć przygotowania do podróży jak podróżować (transport, wyżywienie, noclegi, bilety wstępu) bez wielkich wyrzeczeń i racjonalnie wydawać pieniądze jak zapewnić sobie bezpieczeństwo i chronić zdrowie jakie zabrać środki płatnicze i jak je przewozić, żeby nie dać się okraść co zabrać w podróż i jak robić zakupy w innych krajach jak i gdzie załatwiać wizy co zrobić, gdy podczas podróży zabraknie pieniędzy. R. Mielcarek przekonuje, że: luksus nie zapewnia dobrego poznania zwiedzanego kraju, a skąpstwo powoduje zwiększenie kosztów nie trzeba znać wszystkich języków świata, żeby swobodnie podróżować niestraszne są góry, dżungla, pustynia i spotkania z dzikimi zwierzętami. Autor przytacza mnóstwo przykładów ze swojego bogatego doświadczenia z podróżowania po wszystkich kontynentach oraz egzotycznych archipelagach. Jego porady pomogą turyście przewidzieć różne niespodzianki, zmniejszyć ryzyko oraz uniknąć zbędnych wydatków.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Sorus
Autor Remigiusz Mielcarek
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Ilość stron 197
Wymiary / mm 125 x 195
EAN 9788389949202
ISBN 83-89949-20-2

Napisz recenzję

Oceniasz: Sztuka taniego podróżowania Poradnik nałogowego turysty Sorus

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt