Snowboard Inspiracje

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: National Geographic
Język: polski
Data wydania: 2009
Kategoria
Menu / Przewodniki
Menu / Moje hobby / Snowboard
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 48,99 

59,99 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Przewodnik prezentuje w sumie 100 miejsc w 19 różnych krajach, wybranych ze względu na szczególnie dobre warunki dla miłośników snowboardu. Od funparków w Stanach Zjednoczonych po freeriding w Iranie. To wyjątkowe połączenie kluczowych dla snowboardzistów informacji, rekomendacji najlepszych riderów z całego świata oraz praktycznych wiadomości przydatnych w podróży, od planowania wyjazdu, przez ceny skipasów i godziny otwarcia tras, po najlepsze miejscówki na nocleg i dobry posiłek. 

Matt Barr, Chris Moran i Ewan Wallace wspólnie mają niemal pół wieku doświadczenia w snowboardzie. Chris jest powszechnie uznawany za jednego z pionierów zawodowego snowboardingu w Wielkiej Brytanii i cieszy się opinią jednego z najlepszych brytyjskich riderów. Matt spędził 10 lat pisząc dla magazynu „White Lines” oraz pracując jako dziennikarz i reporter. Ewan z kolei jest zawodowym snowboardzistą i współpracuje z magazynem „Snowboard UK”. Wspólnie stworzyli ACM Writing Group, oferującą pismom zarówno specjalistycznym, jak i popularnym materiały dotyczące podróży i sportów deskowych. Mieszkają w Brighton w Wielkiej Brytanii i każdej zimy podróżują po świecie w poszukiwaniu miejsc, o których nikt jeszcze nie słyszał. Więcej informacji można znaleźć na stronie acmwriting.com.

● Andora ● Argentyna ● Austria ● Bułgaria ● Kanada ● Chile
● Finlandia ● Francja ● Hiszpania ● Iran ● Japonia ● Nowa ● Zelandia ● Norwegia ● Polska ● Rosja ● Szwecja ● Szwajcaria ● USA ● Włochy

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu poradnik
Wydawca National Geographic
Autor Chris Moran, Ewan Wallace, Matt Barr
Język polski
Data wydania 2009
Oprawa miękka
Ilość stron 352
Wymiary / mm 210 x 190
EAN 9788360006993

Napisz recenzję

Oceniasz: Snowboard Inspiracje

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt