Profesjonalna fotografia cyfrowa. Kolor

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: National Geographic
Język: polski
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Fotografowanie
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 39,99 

49,00 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Dzięki technologii cyfrowej możemy wreszcie dostrzec piękno i niezwykłe możliwości koloru w fotografii. Kontrolowanie barw w tworzonych ujęciach jest dzisiaj wręcz konieczne. Aparaty cyfrowe i oprogramowanie do edycji zdjęć dostarczają nam niezbędnych narzędzi do precyzyjnego zarządzania kolorami. A w tym poradniku zostały zawarte wszelkie informacje niezbędne do tworzenia za pomocą aparatu i komputera prawdziwych dzieł sztuki.
Ten inspirujący poradnik należy wykorzystać, aby ujrzeć kolory w nowym świetle, a także w pełni zrozumieć fotografię cyfrową – od uchwycenia i kalibrowania, po fizyczną i emocjonalną moc samych kolorów. Autor analizuje w nim i łączy trzy istotne sposoby posługiwania się kolorami. Pierwszy z nich to subiektywna i uwarunkowana kulturowo reakcja na kolor, czyli postrzeganie. Drugi odnosi się do nauki, czyli do tego, jak kolory oddane są na zdjęciu. Trzeci to edycja, a więc sposób, w jaki kolory można analizować i zmieniać cyfrowo.
Książka jednak przede wszystkim uczy zabawy kolorami w fotografii przez zrozumienie ich roli w ujęciach, docenianie niuansów i efektów dynamicznych oraz oddawanie ich w możliwie precyzyjny sposób. O AUTORZE
Michael Freeman jest uznanym międzynarodowym fotografem i pisarzem, laureatem nagród i autorem wielu poradników fotograficznych. Współpracował z wiodącymi pismami i wydawnictwami książkowymi takimi, jak GEO, magazyn Smithsonian, National Geographic, Time-Life, Vogue, Newsweek oraz The Sunday Times Magazine. PROFESJONALNA FOTOGRAFIA CYFROWA
Wyjątkowa seria obejmuje trzy książki autorstwa Michaela Freemana. W niezwykłych poradnikach zostały szczegółowo wyjaśnione kluczowe zagadnienia dotyczące trzech aspektów fotografii cyfrowej: koloru, krajobrazu i przyrody oraz fotografii zbliżeniowej. Autor radzi także, jak dobrać sprzęt w zależności od warunków i potrzeb oraz jak chronić go przed czynnikami zewnętrznymi.
Setki kolorowych, fascynujących fotografii, doskonałe przykłady, praktyczne wskazówki, inspirujące komentarze i osobiste refleksje autora pozwolą amatorom umiejętnie wykorzystać możliwości, poznać i zrozumieć sekrety oraz technikę fotografii cyfrowej. W ten sposób będą mogli robić niepowtarzalne zdjęcia niezależnie od okoliczności.  

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu poradnik
Wydawca National Geographic
Autor Michael Freeman
Język polski
Oprawa miękka
Ilość stron 160
Wymiary / mm 210 x 235
EAN 9788360006641
ISBN 978-83-60006-64-1

Napisz recenzję

Oceniasz: Profesjonalna fotografia cyfrowa. Kolor

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt