• Pogórze Przemyskie Góry Sanocko-Turczańskie mapa 1:50 000 Compass, mapa turystyczna

Pogórze Przemyskie Góry Sanocko-Turczańskie mapa 1:50 000 Compass

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Compass
Data wydania: 2009
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Góry Sanocko-Turczańskie
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 8,99 

9,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

Pogórze Przemyskie uznawane jest za najdziksze i najciekawsze w Karpatach Polskich. Północną i zachodnią granicę pogórza wyznacza rzeka San. Na wschodzie granicę stanowi umownie granica z Ukrainą. Na południu Pogórza Przemyskiego znajdują się Góry Sanocko-Turczańskie, mało znane, a zapewne warte uwagi.
Na prezentowanym obszarze mapy „Pogórze Przemyskie, Góry Sanocko-Turczańskie” znajdziecie zakątki z niemal pierwotną przyrodą, miejsca odludne i trudno dostępne oraz liczne ciekawostki historyczno-kulturowe. Wyjątkowy klimat tworzy również unikalna drewniana architektura sakralna, a osobliwości środowiska przyrodniczego łączą się tu z bogactwem kultury i tradycji. Szczegółowy plan Przemyśla (skali 1:12 500) ułatwi jego zwiedzenie. Przemyśl to miasto malowniczo położone, zabytkowe, wielokulturowe, o bogatej historii, gdzie znajdziecie wspaniałą katedrę św. Jana, a ze wzgórza zamkowego rozciąga się przepiękna panorama. Stąd dostrzeżemy Twierdzę Przemyśl – potężny zespół obiektów obronnych – tajemniczy i owiany licznymi legendami. Liczne szlaki piesze i rowerowe oprowadzą Was po najciekawszych zakątkach opisywanego obszaru. Mapa weryfikowana w terenie.
Plastyczna rzeźba terenu. Skala 1:50 000. Siatka geograficzna, zgodna z GPS. 

Informacje dodatkowe

Kod 9788376050669
Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Compass
Skala 1:50 000
Zakres Polska podkarpackie
Data wydania 2009
Wydanie 1
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7605-066-9
EAN 9788376050669

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Napisz recenzję

Oceniasz: Pogórze Przemyskie Góry Sanocko-Turczańskie mapa 1:50 000 Compass

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt