Pierwszy motocykl Almapress

Rodzaj produktu: literatura podróżnicza
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2010
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Motocykl
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 27,99 

34,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

„Pierwszy motocykl” to kolejny poradnik z serii Dla aktywnych, skierowanych do tych, którymi owładnęła pasja motocyklowa. Jego autorem jest znany dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz pasjonat jednośladów - Aleksander Ostrowski.
Autor prezentuje rodzaje motocykli i ich zastosowanie. Omawia motocykle turystyczne i sportowe, choppery, enduro, street fightery, show bike, jak też motocykle przerabiane bądź budowane czy malowane na zamówienie. Wyjaśnia, na co zwracać uwagę, kupując motocykl używany, jak dobrać pojazd do wagi i wzrostu, przygotować go do zimy i sezonu. Osobny rozdział poświęca motocyklowej modzie. Szczególnie interesująca jest część omawiająca motocyklowy savoir-vivre, jak też wypady turystyczne. Jak zapakować motocykl i co zabrać w trasę? Jak dobierać motocyklistów do wspólnego wyjazdu, jak bezpiecznie jechać w grupie oraz jak dopasować trasę do umiejętności i wytrzymałości.

Autor konkretne informacje przeplata z anegdotami, opowieściami, odwołaniami do literatury i filmu.
Przekonuje, że motocykl jest znakomitym sposobem spędzania wolnego czasu: wypady za miasto, wieczorne przejażdżki zakończone odwiedzeniem ulubionej kafejki, wyjazdy wakacyjne czy weekendowe... Motocykl to oszczędność czasu – kiedy inni stoją w korku, zamknięci w metalowych pudełkach, motocyklista zawsze znajdzie jakąś lukę, która pozwoli przecisnąć się do przodu. Motocykl daje niezły zastrzyk adrenaliny. Przyspiesza jak najlepsze sportowe auto, brzmi pięknie, jak najbardziej wyszukane dzieło muzyczne, daje szansę wyrwania się z szarej codzienności i poznania wielu nowych, interesujących osób.
Motocykl to sposób na życie.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu literatura podróżnicza
Wydawca Pascal
Autor Aleksander Ostrowski
Język polski
Data wydania 2010
Ilość stron 176
Wymiary / mm 165 x 220
EAN 9788375137064
ISBN 978-83-7513-706-4

Napisz recenzję

Oceniasz: Pierwszy motocykl Almapress

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt