MUGGA Roll-On 50% DEET na komary
  • MUGGA Roll-On 50% DEET na komary

MUGGA Roll-On 50% DEET na komary

Rodzaj produktu: akcesoria
Producent: Mugga
Kategoria
Menu / Akcesoria podróżnicze / Zdrowie
Menu / Wyprzedaże
Menu / Oferta specjalna / Oferta promocyjna
Menu / Akcesoria podróżnicze / Odstraszacze owadów
Menu / Oferta specjalna / Oferta na piesze wycieczki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 27,99 

39,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,99 zł
- Paczkomaty 24/7
9,99 zł
- Polecona. Poczta Polska
6,99 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,99 zł
- Express. Kurier DPD
12,99 zł

Opis

Dodatkowy rabat do -15%

Najsilniejszy preparat na rynku asygnowany do zastosowania w ekstremalnych warunkach i rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii, dengi, żółtej febry, boreliozy i innych groźnych chorób przenoszonych poprzez insekty min. komary, moskity i kleszcze. przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci od 3 roku życia, o silnym, odstraszającym działaniu przeciwko komarom (europejskim i tropikalnym), muchom, muchom krwiopijnym, meszkom, moskitom, gzom, bąkom, kleszczom i innym insektom. Zabezpiecza przed ukąszeniem poprzez 12 godzin od użycia. Ma miły zapach, można je bezpiecznie stosować na preparaty do opalania i inne kosmetyki.

Preparat gromadzi DEET (N,N-dietylo-m-toluamid) - efektywny i sprawdzony naukowo odstraszający owady środek owadobójczy, opracowany poprzez Armię USA w 1946 roku i zarejestrowany do użytkowania przez ogół społeczeństwa w 1957 roku. Skutecznośc preparatu została potwierdzona w laboratorium i w terenie oraz przetestowana na ok.2500 gatunkach komarów, a także na ok. 850 gatunkach kleszczy.

Sposób zastosowania: przy pomocy kulki roll-on rozprowadzić niewielką liczba preparatu na odsłoniętą powierzchnię ciała. Uwaga! Preparatu Mugga o stężeniu 50% Deet powinny używać wyłącznie osoby pełnoletnie.

MUGGA (znana na dodatek jako MYGGA) została wytwarzana przez belgijską producenta JAICO D.P.N.V. we współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. Niemało prestiżowych nagród międzynarodowych i specjalne wyróżnienie UNII EUROPEJSKIEJ za sprawność działania.

Środki Mugga są bardzo sugerowane dla:

  • myśliwych
  • wędkarzy
  • podróżników
  • pracowników leśnych
  • ogrodników
  • wojskowych i każdego miłośnika natury

Środki ostrożności: Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Stosować wyłącznie do korzystania zewnętrznego. Nie stosować na otwarte rany, skaleczenia, podrażnioną skórę, w okolicach oczu, ust i błony śluzowej. Produkt łatwopalny, przechowywać w suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami przemyć oczy dużą ilością wody. W sytuacji kontaktu z podrażnioną skóra przemyć wodą z mydłem. W przypadku spożycia może wywołać wymioty. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem demonstrując opakowanie. Nie należy zezwalać dzieciom na samodzielną aplikację preparatu. Unikać zbyt częstego użytkowania preparatu.

UWAGA: Nie aplikuj na plastik (np. Okulary, zegarki, aparaty fotograficzne, kamery, itp.), dzianiny syntetyczne, i malowane i lakierowane powierzchnie!

Informacje dodatkowe

Kod 5411649089878
Rodzaj produktu akcesoria
Kategoria wiekowa 18+
Wydawca Mugga
Pojemność / ml 50
Waga / gr 100
Wysokość / mm 30
EAN 5411649089878

Wydawca: Mugga

Najnowsze badania wskazują na to, że najlepszym lekarstwem na boreliozę, dengę, malarię i inne choroby przenoszone przez komary i kleszcze jest dobrze zastosowana profilaktyka. Produkty marki Mugga powstały, abyś mógł prawidłowo zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych, zarówno w trakcie długich podróży, jak i krótkich wycieczek. To jedne z najskuteczniejszych na świecie repelentów na owady i pajęczaki (m.in. komary, moskity, kleszcze, meszki), co zostało potwierdzone wieloma pozytywnymi referencjami zawodowych podróżników, ekspertów od krajów tropikalnych oraz instytucji państwowych. Niezależnie od tego, czy wybierasz się właśnie na miesiąc do Tajlandii, dwutygodniowy wolontariat w Zimbabwe, czy może wysyłasz swoje dzieci na kilkudniowy rajd po Mazurach - zawsze warto zastosować produkty Mugga, chroniące przed insektami przenoszącymi groźne choroby i pasożyty. 

Napisz recenzję

Oceniasz: MUGGA Roll-On 50% DEET na komary

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt