MUGGA Roll-On 20% DEET na komary i kleszcze
  • MUGGA Roll-On 20% DEET na komary i kleszcze

MUGGA Roll-On 20% DEET na komary i kleszcze

Rodzaj produktu: akcesoria
Producent: Mugga
Kategoria
Menu / Akcesoria podróżnicze / Zdrowie
Menu / Wyprzedaże
Menu / Oferta specjalna / Oferta promocyjna
Menu / Akcesoria podróżnicze / Odstraszacze owadów
Menu / Akcesoria podróżnicze / Bestsellery akcesoria podróżnicze
Menu / Oferta specjalna / Oferta na piesze wycieczki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 22,99 

36,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,99 zł
- Paczkomaty 24/7
9,99 zł
- Polecona. Poczta Polska
6,99 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,99 zł
- Express. Kurier DPD
12,99 zł

Opis

Dodatkowy rabat do -15%

Co to jest Mugga Roll-On? Jest to płyn odstraszający komary i owady do stosowania na skórę. Zapewnia długą i skuteczną ochronę przed ukąszeniami owadów.

Wskazania do stosowania płynu Mugga 20% DEET: Środek na komary do użycia w rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii i innych groźnych chorób przenoszonych przez komary.

Właściwości:

Preparat działa odstraszająco na komary (europejskie i tropikalne), kleszcze, meszki, muchy, bąki (muchy końskie), kuczmany, moskity i roztocza. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 7 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym oraz od 4-6 godzin w klimacie tropikalnym. Temperatura, wilgotność powietrza oraz potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.

Sposób użycia:

Równomiernie rozprowadzić za pomocą kulki (roll-on) niewielką ilość produktu (ok. 1ml na 600 cm2 skóry) na odsłonięte części ciała. Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. Stosować 1-2 razy dziennie. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.

MUGGA Roll-On 20% DEET - Skład:

Zawiera substancję czynną N,N-Dietylo-m-toluamid (DEET) 213g/l; etanol 336,40 g/l; benzoesan denatonium 0,01 g/l oraz frakcje olejków roślinnych.

Uwaga:

Nie aplikuj na plastik, tkaniny syntetyczne oraz malowane i lakierowane powierzchnie.

Środki ostrożności:

Przeczytać uważne informacje znajdujące się na etykiecie preparatu. Łatwopalna ciecz i pary. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, iskrzenia, otwartego ognia, gorących powierzchni. Palenie wzbronione. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Stosować wyłącznie na zewnątrz albo w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać par/rozpylonej cieczy. Zawiera geraniol - może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Środki Mugga są bardzo sugerowane dla:

  • myśliwych
  • wędkarzy
  • podróżników
  • pracowników leśnych
  • ogrodników
  • wojskowych i każdego miłośnika natury

Informacje dodatkowe

Kod 5411649080509
Rodzaj produktu akcesoria
Kategoria wiekowa 18+
Wydawca Mugga
Pojemność / ml 50
Waga / gr 100
Wysokość / mm 30
EAN 5411649080509

Wydawca: Mugga

Najnowsze badania wskazują na to, że najlepszym lekarstwem na boreliozę, dengę, malarię i inne choroby przenoszone przez komary i kleszcze jest dobrze zastosowana profilaktyka. Produkty marki Mugga powstały, abyś mógł prawidłowo zatroszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych, zarówno w trakcie długich podróży, jak i krótkich wycieczek. To jedne z najskuteczniejszych na świecie repelentów na owady i pajęczaki (m.in. komary, moskity, kleszcze, meszki), co zostało potwierdzone wieloma pozytywnymi referencjami zawodowych podróżników, ekspertów od krajów tropikalnych oraz instytucji państwowych. Niezależnie od tego, czy wybierasz się właśnie na miesiąc do Tajlandii, dwutygodniowy wolontariat w Zimbabwe, czy może wysyłasz swoje dzieci na kilkudniowy rajd po Mazurach - zawsze warto zastosować produkty Mugga, chroniące przed insektami przenoszącymi groźne choroby i pasożyty. 

Napisz recenzję

Oceniasz: MUGGA Roll-On 20% DEET na komary i kleszcze

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt