Moskwa przewodnik Marco Polo

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Marco Polo
Język: polski
Data wydania: 2008
Kategoria
Europa / Rosja / Moskwa
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

26,90 

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Z przewodnikiem "Moskwa" z nowej serii "Marco Polo" poznasz megalopolis, które nigdy nie śpi, miasto studentów i artystów, bankierów i biurokratów, centrum kultury i nocnego życia, władzy i kapitału. Zobaczysz stolicę Rosji w świetle reflektorów, które nocą jaskrawo oświetlają nie tylko Kreml, ale i pałace arystokracji oraz stalinowskie budowle w stylistyce "tortu urodzinowego", stiukowe frontony i ogromne kopuły, szklane drapacze chmur i wspaniałe fasady hoteli.

Z przewodnikiem odnajdziesz cień dawnej Moskwy. Na Arbacie, gdzie mieszkali niegdyś Czechow, Cwietajewa, Okudżawa, posłuchasz znakomitej muzyki i kupisz matrioszkę. W Café Puszkin posmakujesz rosyjskiej kuchni i zachwycisz się wybornym winem. W Teatrze Bolszoj zaczaruje Cię rosyjski balet. W śnieżnobiałej katedrze Chrystusa Zbawiciela ze złocistymi kopułami, wzniesionej przez carów, wysadzonej przez Stalina, a teraz znów odbudowanej, zadumasz się nad zmiennością historii.

Z "Moskwą" zwykłe turystyczne "poznanie" zamienisz na "uczestniczenie w codziennym życiu". Znajdziesz miejsce na nocleg, świetny pub, elegancką restaurację, targi oferujące nietypowe towary, ekskluzywne domy mody, fajne butiki, dyskoteki na Twoją kieszeń, własny park, ulubioną salę w ulubionym muzeum.

Przewodnik kieszonkowy "Moskwa" z nowej serii "Marco Polo" oddaje współczesny styl życia i spełnia oczekiwania ludzi młodych: jest dynamiczny, radosny i pełen luzu jak Ty.

W niekonwencjonalny sposób przedstawia to niesamowite miasto za pomocą barwnych zdjęć z życia, sympatycznych, dowcipnych opisów, emocjonalnych uwag autorów.

Zawiera skondensowane, wyłącznie istotne informacje: co zobaczyć, gdzie się bawić w dzień i w nocy, co jest na topie, gdzie na zakupy, propozycje na spacer, wycieczki, jednodniowy trip... W ten sposób szybko znajdziesz potrzebne Ci informacje. Nie stracisz czasu. Jesteś na wakacjach!

Wykorzystuje formy przekazu stosowane w internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Wiesz, czym się go je. To twój świat!

Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Chcesz się bawić? Przewodnik podpowie najlepsze miejsca na imprezę. Masz ochotę na zakupy? Proszę bardzo! Pragniesz zobaczyć najciekawsze zakątki? Świetnie! Przewodnik niczego Ci nie narzuca. Jesteś na wakacjach!

Spis treści:
SPECJALNE REKOMENDACJE EKSPERTÓW MARCO POLO
LISTA SUPERPRZEBOJÓW MARCO POLO ... 4
WSTĘP ... 6
TRENDY ... 12
WARTO WIEDZIEĆ ... 16
ŚWIĘTA I FESTIWALE ... 20
ATRAKCJE ... 22
KUCHNIA ... 60
ZAKUPY ... 72
ŻYCIE NOCNE ... 82
NOCLEGI ... 90
PODRÓŻ Z DZIEĆMI ... 98
SPACERY PO MIEŚCIE ... 100
MOSKWA W JEDEN DZIEŃ ... 106
WYCIECZKI ... 108
INFORMATOR ... 112
SŁOWNICZEK ... 118
PLAN MIASTA Z INDEKSEM ULIC ... 122
LEGENDA ... 138
INDEKS ... 140
AUTOR PRZEWODNIKA ... 143
RADY I PRZESTROGI ... 144

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Marco Polo
Autor Gisbert Mrozek
Seria Marco Polo
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 2008
Oprawa miękka
Ilość stron 138
Wymiary / mm 107 x 190
EAN 9783829766043
ISBN 978-3-8297-6604-3

Seria: Marco Polo

Kieszonkowy przewodnik Marco Polo jest taki, jak świat ludzi młodych – nastawionych na radość, zabawę, czerpanie z życia pełnymi garściami!
Nie musisz się zastanawiać, co wybrać – przewodnik proponuje to, co najlepsze: najważniejsze zabytki, zapierające dech w piersiach panoramy, ekscytujące doświadczenia, sportowe aktywności i klubowe atrakcje, klimatyczne knajpki i relaks pod chmurką, imprezy i fiesty, zakupy dla oszczędnych i modne miejscówki. Wszystko w skondensowanej postaci, z poradami ekspertów, linkami, aplikacjami, odnośnikami do blogów – tak jak lubisz!
Propozycje tras spacerowych i wycieczek, a do tego atlas drogowy to godne uwagi wsparcie dla każdego turysty.
Szkoda czasu na nudę, wymarzone wakacje z Marco Polo czekają!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Moskwa przewodnik Marco Polo

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt