Mam prawo

Rodzaj produktu: album
Producent: National Geographic
Język: polski
Kategoria
Menu / Inne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 24,99 

29,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Czy o sprawach poważnych wypada pisać w sposób żartobliwy? Nie tylko wypada, ale wręcz trzeba – zwłaszcza, jeśli chcemy zainteresować najmłodszych czytelników. Książka MAM PRAWO! Czyli nieomal wszystko, co powinniście wiedzieć o prawach dziecka, a nie macie, kogo zapytać jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy Grzegorza Kasdepke jest adresowana przede wszystkim do dzieci. Przede wszystkim, lecz nie wyłącznie – powinni ją przeczytać także dorośli – po pierwsze będą się świetnie bawić, a po drugie przypomną sobie, że coś takiego jak Konwencja o Prawach Dziecka istnieje naprawdę.
Pomysł, jaki przyświecał autorowi wydaje się jasny i klarowny: napisać kilkanaście zabawnych opowiadań, z których każde będzie jednocześnie ilustracją jednego z praw zawartych w Konwencji. Pomysł, jaki przyświecał wydawnictwu także wydaje się oczywisty: połączyć skrzący się humorem styl Grzegorza Kasdepke ze świetnymi rysunkami, równie wspaniałymi zdjęciami tak, by powstała książka nie tylko ważna pod względem edukacyjnym, ale również piękna i zabawna.
MAM PRAWO! jest pierwszym tytułem, który ma szansę wywołać dyskusję o prawach dziecka nie tylko na salonach politycznych, ale także wśród najbardziej zainteresowanych. Oby tak było!

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu album
Wydawca National Geographic
Autor Grzegorz Kasdebke
Język polski
Oprawa twarda
Ilość stron 102
Wymiary / mm 215 x 215
EAN 9788360006481
ISBN 978-83-60006-48-1

Napisz recenzję

Oceniasz: Mam prawo

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt