Majorka, przewodnik, Marco Polo

Majorka

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Marco Polo
Język: polski
Data wydania: 07-04-2015
Kategoria
Europa / Hiszpania / Majorka
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 38,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

Przewodnik Marco Polo Smart pokazuje Majorkę, jedną z najpiękniejszych wysp w archipelagu Balearów i jej główne atrakcje, sprytnie zebrane w TOP 10, by umożliwić użytkownikom własny, indywidualny wybór. Malownicze zatoki, kąpieliska i plaże, zamek Bellever, megalityczne budowle czy delfinarium – każdy ma szansę przeżyć tam coś fascynującego!
Tym, którzy mają do dyspozycji więcej czasu, na pewno przydadzą się doskonale zaplanowane dzienne programy, pozwalające na zobaczenie wszystkiego, co warte jest uwagi. Autorzy nie zapomnieli o krótkich przerwach na odpoczynek w lokalnych kawiarniach, barach czy restauracjach. To naprawdę miłe!

Kompaktowe przewodniki z serii SMART, pomyślane zostały tak, by oszczędzić Twój czas – optymalny układ treści uporządkowanych kolorystycznie, wyselekcjonowane informacje oraz kolorowe zdjęcia i ilustracje zapewnią komfort atrakcyjnego, dobrze zaplanowanego pobytu.
Poręczne i wygodne w użytkowaniu, w spiralnej oprawie, do której wpięto także dodatkową mapę w oddzielnym etui, z atlasem turystycznym, sprawdzą się w każdej, dłuższej lub krótszej wyprawie! Znakomity niemiecki wydawca Marco Polo cieszy się na rynku europejskim uznaniem jako renomowany producent planów miast, map i atlasów oraz przewodników turystycznych. Od pewnego czasu obecny również w ofercie polskich księgarni, swoją wysoką pozycję zawdzięcza dbałości o czytelność i aktualność prezentowanych danych, ich różnorodność, stronę estetyczną i funkcjonalną projektów, a także wysoką jakość oferowanych produktów kartograficznych i turystycznych. Z Marco Polo każda podróż jest przyjemnością!

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Marco Polo
Autor Praca zbiorowa
Seria SMART
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Skala 1:130 000
Data wydania 07-04-2015
Wydanie 1
Oprawa miękka, spirala
Ilość stron 200
Wymiary / mm 122x206
Waga / gr 328
EAN 9788380090736
ISBN 978-83-8009-073-6

Seria: SMART

Kompaktowe przewodniki Marco Polo z serii SMART, pomyślane zostały tak, by oszczędzić Twój czas – optymalny układ uporządkowanych kolorystycznie treści, starannie wyselekcjonowane informacje oraz kolorowe zdjęcia i ilustracje zapewnią komfort interesującego, dobrze zaplanowanego wojażu. Inspirujące „TOP 10” miejsc i rzeczy, które absolutnie trzeba zobaczyć, do tego część „Nie przegap” dla mających nieco więcej czasu oraz „Dla chętnych” – to, co można sobie zostawić na potem. Wybór ułatwią propozycje krótszych tras spacerowych i dłuższych, wycieczkowych, a mini atlas przyda się jako idealne wsparcie „po drodze”.
Poręczne i wygodne w użytkowaniu, w spiralnej oprawie, do której wpięto także dodatkową mapę w oddzielnym etui, z atlasem turystycznym, sprawdzą się w każdej, najbardziej wymagającej wyprawie!
Z Marco Polo każda podróż jest przyjemnością!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Majorka

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt