• Kujawsko-Pomorskie, przewodnik, Demart

Kujawsko-Pomorskie

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Demart
Język: polski
Data wydania: 2014
Kategoria
Europa / Polska / Regiony
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 27,90 

29,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Województwo kujawsko-pomorskie ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych zarówno dla osób zainteresowanych odkrywaniem architektonicznych perełek, takich jak zespół zabytkowych obiektów na toruńskiej starówce, wpisanych na listę UNESCO, krzyżackich zamków, spichlerzy w Grudziądzu i „polskiego Carcassonne”, czyli Chełmna, jak i tych, którzy są nastawieni na doznania związane z pięknem tamtejszej przyrody. Bory Tucholskie i Dolina Dolnej Wisły – tam warto przyjechać, gdy da o sobie znać potrzeba kontaktu z naturą. Czeka aż 8 parków krajobrazowych!
Dla podreperowania zdrowia warto się udać do uzdrowisk, Inowrocławia lub Ciechocinka, gdzie solne tężnie przyniosą dobroczynny efekt np. w chorobach układu oddechowego. Kuchnia regionalna z tradycyjnymi produktami z tamtych terenów ma wiele do zaoferowania smakoszom.
Przewodnik proponuje trasy turystyczne o zróżnicowanym charakterze, które poprowadzą wszędzie tam, gdzie jest coś ciekawego do zobaczenia.

Seria „Polska niezwykła” oprowadza czytelnika po najciekawszych atrakcjach różnych regionów naszego kraju, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Łączy w sobie zalety klasycznego przewodnika, podpowiadającego, co i dlaczego warto zobaczyć, z atlasem, który bezproblemowo doprowadzi turystę w to właśnie, wybrane miejsce.
© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Demart
Autor praca zbiorowa
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2014
Oprawa zintegrowana
Ilość stron 248
Wymiary / mm 130x230
Waga / gr 466
EAN 9788374278591
ISBN 978-83-7427-859-1

Napisz recenzję

Oceniasz: Kujawsko-Pomorskie

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt