Korona Polskich Gór, przewodnik, Bezdroża
  • Korona Polskich Gór, przewodnik, Bezdroża

Korona Polskich Gór

Bestseller
Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Bezdroża
Język: polski
Data wydania: 30-05-2018
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza
Menu / Przewodniki
Menu / Bestsellery
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 29,99 

34,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,99 zł
- Paczkomaty 24/7
9,99 zł
- Polecona. Poczta Polska
6,99 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,99 zł
- Express. Kurier DPD
12,99 zł

Opis

Ciekawe wyzwania, pokonywanie własnych słabości, zdobywanie i ciągła eksploracja nowych terenów, planowanie i radość z osiągniętego celu, adrenalina pulsująca w żyłach. To nieodłączne elementy życia każdego prawdziwego podróżnika – szczególnie miłośnika gór. Jeśli zamykając oczy wciąż masz pod powiekami poszarpany horyzont, jeśli nie straszna Ci droga pod górę, jeśli chcesz zanotować w dzienniku swojej pamięci niezwykłe osiągnięcie – ten przewodnik jest dla Ciebie! Zdobądź koronę polskich gór i poczuj niezwykłą satysfakcję z wejścia na każdy z opisanych szczytów (od niewymagającej Łysicy po majestatyczne Rysy). To doświadczenie z pewnością rozpali apetyt na więcej i otworzy drogę do zdobywania kolejnych koron, nawet tych dostępnych dotąd tylko w najskrytszych marzeniach. Przed Tobą dwadzieścia osiem wyzwań zebranych w dwudziestu trzech trasach. Nie trać zatem czasu! Ruszaj z nami na szlak!

Recenzje ArtTravel.pl

Dla miłośników górskich wędrówek, pragnących zdobyć Koronę Gór Polski, a przy tym lepiej poznać polskie góry, idealną lekturą i duża pomocą w tym zakresie będzie przewodnik autorstwa Krzysztofa Bzowskiego „Korona Polskich Gór”.

Przewodnik ten charakteryzuje się prostym, przejrzystym układem treści. Na początku autor przekazuje czytelnikom informacje praktyczne, poruszając takie tematy jak pogoda, zagrożenia, ubiór i ekwipunek.

W dalszej kolejności czytelnik otrzymuje wstępne, ogólne informacje krajoznawcze na temat wszystkich pasm górskich Polski. Następnie, w głównej części tej publikacji, autor prezentuje i dokładnie opisuje trasy prowadzące na poszczególne szczyty Korony Gór Polski, poczynając od tych o wysokości powyżej 1500 m n.p.m., poprzez szczyty o wysokości z przedziału 1000-1500 m n.p.m., a na szczytach poniżej 1000 m n.p.m. kończąc.

Prezentując każdy z górskich szczytów, autor dołącza takie praktyczne wiadomości jak przebieg i typ trasy oraz jej długość, przewyższenia i czas przejścia. Następnie precyzyjnie opisuje, niemal krok po kroku, całą trasę, od początku do końca, podając również trasę alternatywną. Opisy te uzupełnia praktycznymi informacjami na temat dojazdów i noclegów oraz dostępności prezentowanych tras dla narciarzy i rowerzystów, a także orientacyjnymi mapkami i zdjęciami.

Po lekturze przewodnika „Korona Polskich Gór” stwierdzam, że jest to bardzo użyteczna publikacja, która z pewnością pomoże zaplanować wyprawy na poszczególne szczyty polskich gór oraz pomyślnie i bezpiecznie przejść zaprezentowane tu trasy. Polecam – dla miłośników górskich wędrówek będzie to lektura ciekawa i przydatna.

Dorota Pansewicz

Informacje dodatkowe

Kod 9788328348202
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Bezdroża
Autor Krzysztof Bzowski
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 30-05-2018
Wydanie 2
Oprawa miękka, spirala
Ilość stron 192
Wymiary / mm 190x130
Wysokość / mm 10
Waga / gr 257
ISBN 978-83-283-4820-2
EAN 9788328348202

Napisz recenzję

Oceniasz: Korona Polskich Gór

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt