• Jura Krakowsko-Częstochowska Atlas rowerowy 1:50 000 - 1:70 000 Compass, mapa turystyczna
  • Jura Krakowsko-Częstochowska Atlas rowerowy 1:50 000 - 1:70 000 Compass, mapa turystyczna
  • Jura Krakowsko-Częstochowska Atlas rowerowy 1:50 000 - 1:70 000 Compass, mapa turystyczna

Jura Krakowsko-Częstochowska Atlas rowerowy 1:50 000 - 1:70 000 Compass

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Compass
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Jura Krakowsko-Częstochowska
Menu / Moje hobby / Rower
Menu / Atlasy / Atlasy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 23,99 

27,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Atlas rowerowy Jura Krakowsko-Częstochowska otrzymał I miejsce na XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej - " za przejrzystą i szczegółową prezentację treści na mapach, uzupełnioną poglądowymi zdjęciami najciekawszych obiektów".

Walory historyczno-krajobrazowe Jury Krakowsko-Częstochowskiej, unikatowego i wyjątkowego rejonu w skali naszego kraju, sprawiają, że jest ona doskonałym miejscem do uprawiania wszelkich form turystyki, w tym turystyki rowerowej. Autorzy przewodnika bazując na własnych doświadczeniach, doskonałej znajomości topografii terenu oraz lokalizacji atrakcji i ciekawostek Jury przygotowali autorskie trasy prezentujące nie tylko najbardziej znane miejsca, ale także te mniej popularne, jednak równie urokliwe i interesujące. W atlasie zaprezentowano 30 tras, w tym Jurajski Szlak Rowerowy Orlich Gniazd. Wszystkie trasy poza szlakiem Orlich Gniazd stanowią propozycję 3-5 godzinnych wycieczek na pętli, zaczynających i kończących się w tym samym miejscu. Trasy zaprezentowano na aktualnych, kolorowych mapach, na których zaznaczona jest pełna sieć dróg (w tym polne i leśne ścieżki) z rozróżnieniem rodzaju nawierzchni (asfalt, szuter, drogi gruntowe), wszystkie szlaki piesze i rowerowe oraz atrakcje turystyczne. Na opis każdej trasy składają się: dokładna mapa z kilometrażem, profil trasy ze wskazaniem unikatowych miejsc i atrakcji turystycznych, opis techniczny trasy, opisy i zdjęcia miejsc wartych zobaczenia.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Compass
EAN 9788376050737

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Napisz recenzję

Oceniasz: Jura Krakowsko-Częstochowska Atlas rowerowy 1:50 000 - 1:70 000 Compass

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt