Izrael, przewodnik, Pascal
  • Izrael, przewodnik, Pascal

Izrael

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 01-03-2016
Kategoria
Azja / Izrael
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 39,90 

49,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Młode, bo istniejące mniej niż 70 lat państwo, ale mające swoje korzenie jeszcze w czasach biblijnych, to urzeczywistnione marzenie wielu pokoleń Żydów tęskniących za swoim miejscem na ziemi. Z tej tęsknoty i marzeń powstał właśnie Izrael.
Po tym niezwykle ważnym dla naszej judeo-chrześcijańskiej cywilizacji miejscu oprowadza przewodnik Pascala, dzięki któremu przemierzymy uliczki starej Jerozolimy, świętego miasta trzech religii: judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, pooddychamy niezwykłą atmosferą wielokulturowego Tel Awiwu lub lekką bryzą podczas rejsu po Jeziorze Galilejskim. Miłośników starożytności przyciągnie śródziemnomorska Cezarea, a chętnych do wypoczynku – piękne plaże z doskonałą infrastrukturą.
W Ziemi Świętej poczujesz się jak w raju!

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną wyprawę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.

Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Adam Dylewski
Seria Praktyczny przewodnik
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 01-03-2016
Oprawa miękka
Ilość stron 368
Wymiary / mm 123x197
Waga / gr 263
EAN 9788376426860
ISBN 978-83-7642-686-0

Seria: Praktyczny przewodnik

Seria Praktyczny Przewodnik wydawnictwa Pascal to pigułka informacji, bez balastu niepotrzebnych słów i fotografii – czysta esencja wiedzy, która pozwoli Ci odkryć miejsca i światy niedostępne zwykłym turystom. Do przewodnika włożyliśmy tylko to, co niezbędne, jak do plecaka pakowanego na wymarzoną eskapadę. Zadbaliśmy o lekki papier, by nie obciążał Twojego bagażu i był przyjazny oczom nawet w najostrzejszym słońcu. Wszystko, co najistotniejsze, by zaplanować wyprawę inną niż wszystkie.
Niemożliwe na wyciągnięcie ręki – z Pascalem!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Izrael

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt