Irlandia przewodnik Marco Polo

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Marco Polo
Język: polski
Data wydania: 2006
Kategoria
Europa / Irlandia
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 19,90 

20,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Przytulne puby i rozmowni Irlandczycy, prastare forty oplecione bluszczem, zielone wzgórza i krystaliczna woda – w Irlandii można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Failte go Eireann: witajcie w Irlandii. A Irlandia to jej mieszkańcy i historie, jej wioski, góry, lasy i rzeki, jej morze, jeziora i źródła, jej pubs i stores, większe i mniejsze kamienne domy. Irlandia to przeszłość i teraźniejszość, także jej polityka, dzieląca Północ i Południe. Miłośników przyrody kraj ten przyciąga już od dawna. Odludne zatoki, w których ciszę przerywa jedynie krzyk ptactwa i szmer fal, wioski o szorstkim uroku, wybrzeża z urwistymi klifami stromo opadającymi do morza. Szybko zawiera się tu znajomości, gdyż Irlandczycy, z natury melancholijnie-pogodni gawędziarze, zagadną każdego. Ich stałym tematem jest pogoda: „Isn’t it a nice day?” – słyszy się w pogodę i słotę, na słonecznych wyżynach i w odludnych dolinach. Nie kryją radości z powodu piękna swej ojczyzny.

Informacje dodatkowe

Kod 9783829763714
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Marco Polo
Seria Marco Polo
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Ilość stron 132
Wymiary / mm 107 x 190
Waga / gr 197
ISBN 3-8297-6371-9
EAN 9783829763714

Seria: Marco Polo

Kieszonkowy przewodnik Marco Polo jest taki, jak świat ludzi młodych – nastawionych na radość, zabawę, czerpanie z życia pełnymi garściami!
Nie musisz się zastanawiać, co wybrać – przewodnik proponuje to, co najlepsze: najważniejsze zabytki, zapierające dech w piersiach panoramy, ekscytujące doświadczenia, sportowe aktywności i klubowe atrakcje, klimatyczne knajpki i relaks pod chmurką, imprezy i fiesty, zakupy dla oszczędnych i modne miejscówki. Wszystko w skondensowanej postaci, z poradami ekspertów, linkami, aplikacjami, odnośnikami do blogów – tak jak lubisz!
Propozycje tras spacerowych i wycieczek, a do tego atlas drogowy to godne uwagi wsparcie dla każdego turysty.
Szkoda czasu na nudę, wymarzone wakacje z Marco Polo czekają!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Irlandia przewodnik Marco Polo

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt