Irlandia przewodnik Marco Polo

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Marco Polo
Język: polski
Data wydania: 2006
Kategoria
Europa / Irlandia
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 19,90 

20,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Przytulne puby i rozmowni Irlandczycy, prastare forty oplecione bluszczem, zielone wzgórza i krystaliczna woda – w Irlandii można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Failte go Eireann: witajcie w Irlandii. A Irlandia to jej mieszkańcy i historie, jej wioski, góry, lasy i rzeki, jej morze, jeziora i źródła, jej pubs i stores, większe i mniejsze kamienne domy. Irlandia to przeszłość i teraźniejszość, także jej polityka, dzieląca Północ i Południe. Miłośników przyrody kraj ten przyciąga już od dawna. Odludne zatoki, w których ciszę przerywa jedynie krzyk ptactwa i szmer fal, wioski o szorstkim uroku, wybrzeża z urwistymi klifami stromo opadającymi do morza. Szybko zawiera się tu znajomości, gdyż Irlandczycy, z natury melancholijnie-pogodni gawędziarze, zagadną każdego. Ich stałym tematem jest pogoda: „Isn’t it a nice day?” – słyszy się w pogodę i słotę, na słonecznych wyżynach i w odludnych dolinach. Nie kryją radości z powodu piękna swej ojczyzny.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Marco Polo
Seria Marco Polo
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Ilość stron 132
Wymiary / mm 107 x 190
Waga / gr 197
EAN 9783829763714
ISBN 3-8297-6371-9

Seria: Marco Polo

Kieszonkowy przewodnik Marco Polo jest taki, jak świat ludzi młodych – nastawionych na radość, zabawę, czerpanie z życia pełnymi garściami!
Nie musisz się zastanawiać, co wybrać – przewodnik proponuje to, co najlepsze: najważniejsze zabytki, zapierające dech w piersiach panoramy, ekscytujące doświadczenia, sportowe aktywności i klubowe atrakcje, klimatyczne knajpki i relaks pod chmurką, imprezy i fiesty, zakupy dla oszczędnych i modne miejscówki. Wszystko w skondensowanej postaci, z poradami ekspertów, linkami, aplikacjami, odnośnikami do blogów – tak jak lubisz!
Propozycje tras spacerowych i wycieczek, a do tego atlas drogowy to godne uwagi wsparcie dla każdego turysty.
Szkoda czasu na nudę, wymarzone wakacje z Marco Polo czekają!

© ArtTravel.pl

Napisz recenzję

Oceniasz: Irlandia przewodnik Marco Polo

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt