Zaloguj się na ArtTravel.pl i kupuj z dodatkowym rabatem 5%

Rabat dla zalogowanych

 

Zakupy w arttravel.pl

ArtTravel.pl jako największa specjalistyczna księgarnia w polskim internecie wyróżnia się nie tylko szeroką ofertą literatury podróżniczej oraz produktów kartograficznych i geograficznych, ale także promocyjnymi cenami i darmową dostawą do księgarni stacjonarnych. Oferuje także dodatkowy rabat 5% dla klientów zalogowanych na zakupy.

 

 

 

Zalogowani na ArtTravel.pl podróżują taniej

Rabat dla CiebiePodróże kształcą. Podróże również kosztują, i te bliskie, i te dalekie. Bilet lotniczy, kolejowy czy promowy, hotel, schronisko, pole namiotowe, muzea, imprezy i co nieco do jedzenia... Niezależnie od zasobności portfela budżet ma znaczenie. Warto więc skorzystać z dodatkowej możliwości ograniczenia kosztów, którą oferuje ArtTravel.pl zalogowanym klientom. I o ile przy jednorazowym zakupie przewodnika, mapy lub atlasu na coroczne wakacje to oszczędność kilku złotych, to regularne zaopatrywanie się w literaturę turystyczną bądź też zamówienie zestawu map i przewodników na daleką podróż – złotych kilkanaście albo więcej. A na ArtTravel.pl każdy turysta znajdzie wszystko, co do zrealizowania podróżniczych marzeń niezbędne: ponad 5000 przewodników najlepszych marek, jak np. Baedeker, Bezdroża, Michelin, Dorling Kindersley, Lonely Planet, National Geographic, Pascal, Rough Guides, oraz atlasy i mapy turystyczne i samochodowe największych wydawców, w tym Expressmap, Compass, ITMB Marco Polo, Ferytag&Berndt, Nelles i Stiefel.

 

Rabat dla zalogowanych

ArtTravel dostawaArttravel.pl ma również szeroką gamę produktów edukacyjnych, jak puzzle, mapy ścienne i globusy, przygotowane z myślą o dzieciach oraz szkołach i przedszkolach. W internetowej księgarni znajduje się także imponujący wybór map ściennych, globusów i globobarów renomowanych producentów: Nova Rico, Zoffoli, National Geographic, Tecnodidattica, Zachem, zachwycających design'em i wysoką jakością wykonania, których ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych. W tym przypadku rabat przyznawany przez ArtTravel.pl zalogowanym klientom nabiera szczególnego znaczenia.

 

 

 

Jak otrzymać dodatkowy rabat?

Dołącz do społeczności ArtTravel.pl i kupuj z rabatem! Zaloguj się lub utwórz konto w ArtTravel.pl