Nowa księgarnia turystyczna w Poznaniu

Nowa księgarnia turystyczna w Poznaniu już otwarta! 10 stycznia 2019 o godzinie 10:00 nasz nowy punkt stacjonarny przy Ratajczaka 18 rozpoczął swoją działalność. Poza ogromną ofertą map i przewodników poczujecie u nas niepowtarzalny klimat i gwarantujemy, że po wizycie w ArtTravel Poznań wasza motywacja do odkrywania kolejnych lądów będzie jeszcze większa.

ArtTravel Poznań

Księgarnia turystyczna ArtTravel Poznań zastąpiła księgarnię Globeo, która na wielkopolskim  rynku funkcjonowała przez 20 lat.  Postaramy się  sprostać temu wyzwaniu  i spełnić oczekiwania klientów z Poznania i okolic.
ArtTravel  Poznań jest kolejną po Krakowie, Łodzi i Warszawie księgarnią turystyczną sieci ArtTravel. Naszym celem jest nie tylko sprzedaż książek, przewodników i map, ale przede wszystkim stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w księgarniach. Chcemy żeby klienci naszych punktów czuli się u nas swobodnie.  Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci, którzy kochają podróże i posiadają ogromną wiedzę na temat naszej oferty.  Chętnie pomogą w doborze odpowiedniego przewodnika czy mapy, ale również podpowiedzią, w którym miejscu w księgarni możemy znaleźć odpowiadającą nam pozycję.

Księgarnia turystyczna w Poznaniu

ArtTravel Poznań

ArtTravel Poznań jest naprawdę ogromna. Znajdziecie u nas przewodniki i mapy z przeróżnych zakątków świata. A wśród nich  przewodniki kultowych  marek, takich jak np. Baedeker, Bezdroża, Michelin, Dorling Kindersley, Lonely Planet, National Geographic, Pascal, Rough Guides oraz atlasy i mapy turystyczne i samochodowe wydawców, takich jak Expressmap, Compass, ITMB Marco Polo, Ferytag Berndt, Nelles i Stiefel. W Poznańskiej księgarni znajdziemy również literaturę podróżniczą, mapy ścienne,  globobary , a także globusy renomowanych producentów: Nova Rico, National Geographic, Tecnodidattica. Nie brakuje tam także akcesoriów podróżniczych.
 Zależy nam na uczciwości,  dlatego tak  jak w przypadku pozostałych naszych punktów stacjonarnych (Kraków, Łódź,  Warszawa), również w Poznaniu ceny produktów nie różnią się od cen w sklepie internetowym www.arttravel.pl.

Punkt odbioru zamówień internetowych

Nasza poznańska księgarnia to także punkt odbioru zamówień internetowych z www.arttravel.pl. Nasz sklep online jest największą turystyczną księgarnią turystyczną w naszym kraju . Oferta jest naprawdę ogromna.  Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas przewodnik czy mapę z interesującego Was zakątka naszego globu. Dostawa zamówień do naszych wszystkich księgarń jest całkowicie bezpłatna. Na miejscu również jest możliwość złożenia zamówienia.

ArtTravel Poznań


Zapraszamy do ArtTravel Poznań od 10 stycznia 2019.
ArtTravel Poznań
Ul. Ratajczaka 18 (Pasaż Apollo)
61-815 Poznań
533 049 533
Adres: poznan@arttravel.pl


Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
Sobota: 10:00 – 15:00