Księgarnia w Warszawie zmiana piętro w lokalizacje na al. Jana Pawła II.45A

ArtTravel Warszawa na parterze al. Jana Pawła II 45a

Już 14 sierpnia nasza warszawska księgarnia przenosi się do nowego lokalu. Klienci przyzwyczajeni do obecnego miejsca nie będą musieli daleko nas szukać: będziemy na parterze, zaledwie kilkadziesiąt metrów obok, pod adresem al. Jana Pawła II 45A/lok.50 (przystanek Nowolipki). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19 i w soboty 10-14.

Księgarnia ArtTravel w Warszawie, Jana Pawła II 45a/50W nowym, przestronniejszym lokalu dostępna będzie wyjątkowo szeroka oferta przewodników wydawnictw Lonely Planet, Pascal, Bezdroża, Dorling Kindersley, Rough Guides, Rewasz i wielu innych. Na pewno nie zabraknie też map ściennych National Geographic, Stiefel, Ray&Co i EkoGraf oraz map drogowych i turystycznych wydawnictw Freytag&Berndt, Shocart, Michelin, Reise Know-How, ITMB, Jana Seta, Nelles, Expressmap, Compass, Cartomedia, Galileos. W księgarni ważne miejsce zajmują też produkowane w różnych rozmiarach globusy podświetlane Nova Rico i globobary Zoffoli.

Naszą nadrzędną zasadą jest to, aby najnowsze edycje map i przewodników turystycznych po każdym zakątku świata były zawsze na naszych półkach. Dbamy o możliwie szeroki wybór globusów podświetlanych i zwykłych oraz map ściennych. W księgarni można też zamówić mapy ścienne na podkładzie magnetycznym lub do wpinania. Różnorodność dostępnych obramowań i sposobów wykończenia sprawia, że każdy klient wymagający od mapy czegoś więcej będzie z pewnością usatysfakcjonowany. Mapy zdrapki tak lubiane przez dzieci i dorosłych mają u nas swoje szczególne miejsce. Uzupełnieniem oferty księgarni jest literatura podróżnicza i specjalistyczna, która szczególnie zainteresuje miłośników wypraw rowerowych i motocyklowych, żeglarstwa, nurkowania, narciarstwa i snowboardingu.