Księgarnia w Krakowie zmienia adres

Księgarnia w Krakowie Dietla 75

Od 3 lipca zapraszamy Państwa do naszej księgarni w Krakowie pod nowy adres. Przenosimy się na ul. Dietla pod numer 75. Mamy nadzieję, że większa powierzchnia i łatwiejszy dojazd pozwolą Wam czuć się u nas jeszcze lepiej. Zapraszamy w dni powszednie od 10 do 18 a w soboty od 10 do 14.

Staramy się, by wszyscy pasjonaci podróżowania mogli u nas znaleźć coś dla siebie. Dbamy o to, aby najnowsze edycje map i przewodników turystycznych po każdym zakątku świata były zawsze na naszych półkach. Zapewniamy zawsze szeroki wybór globusów podświetlanych i zwykłych oraz map ściennych. Szczególne miejsce mają u nas lubiane przez dzieci i dorosłych mapy zdrapki. Uzupełnieniem naszej oferty jest literatura podróżnicza i specjalistyczna, która szczególnie zainteresuje miłośników żeglarstwa, wypraw rowerowych i motocyklowych, nurkowania, narciarstwa i snowboardingu oraz fotografii.

W księgarni można też zamówić mapy ścienne na podkładzie magnetycznym lub do wpinania. Różnorodność dostępnych obramowań i sposobów wykończenia sprawia, że każdy klient wymagający od mapy czegoś więcej będzie z pewnością usatysfakcjonowany.

Wśród przewodników turystycznych szczególnym zainteresowaniem cieszą się u nas książki takich wydawnictw jak Lonely Planet, Pascal, Bezdroża, Dorling Kindersley, Rough Guides, Berlitz, Insight Guides i Rewasz. Dużą popularność zyskały mapy drogowe i turystyczne wydawnictw Freytag&Berndt, Shocart, Michelin, Reise Know-How, ITMB, Jana Seta, Nelles, Expressmap, Compass, Cartomedia, Galileos oraz mapy ścienne National Geographic, Stiefel, Ray&Co i EkoGraf. Nie mniej ważne miejsce w naszej ofercie zajmują produkowane w różnych rozmiarach globusy podświetlane Nova Rico i globobary Zoffoli.

Zapraszamy do odwiedzin.

Dojazd między innymi:
tramwaje 1, 3, 10, 19, 20, 22, 24, 52 (przystanek Dietla/Starowiślna),
autobusy: 184, 484 (przystanek Dietla/Starowiślna).