Księgarnia podróżnicza w Gdańsku

Księgarnia ArtTravel w Gdańsku, Sobótki 1/2Księgarnia podóżnicza ArtTravel.pl w Gdańsku ma za sobą pierwszy miesiąc działania. Klienci z Trójmiasta i okolic mogą bez problemu osobiście zakupić mapy i przewodniki w najlepiej zaopatrzonym miejscu w regionie. W księgarni oferujemy również szeroki wybór globusów, map ściennych i literatury podróżniczej. Nieważne, czy zamierzasz odwiedzić Mozambik, Syberyjską tajgę czy też wybrać się do Ciechocinka lub przejechać rowerem wzdłuż polskiej granicy albo po prostu wybrać się w podróż palcem po mapie – u nas zawsze znajdziesz niezbędne książki i mapy. Zapraszamy na ul. Sobótki 1/2 (róg Grunwaldzkiej).

Wysokie standardy jakości oferty i obsługi, jakie wypracowaliśmy przez lata dotychczasowej działalności, pozwalają nam wierzyć, że Klienci odwiedzający księgarnię we Wrzeszczu odnajdą w niej miejsce pomocne w realizacji wakacyjnych planów i podróżniczej pasji. Dbamy, aby najnowsze edycje map i przewodników turystycznych po każdym zakątku świata były zawsze na naszych półkach. Zapewniamy największy wybór globusów podświetlanych i zwykłych oraz szeroki asortyment map ściennych. Można też u nas znaleźć lubiane przez dzieci i dorosłych mapy zdrapki. Ważną częścią oferty jest literatura podróżnicza i specjalistyczna, poszukiwana często przez miłośników żeglarstwa, wypraw rowerowych i motocyklowych, nurkowania, narciarstwa i snowboardingu oraz fotografii. W księgarni można obejrzeć i zamówić mapy ścienne na podkładzie magnetycznym lub do wpinania. Różnorodność dostępnych obramowań i sposobów wykończenia sprawia, że wybrana mapa będzie wyglądać świetnie w każdym wnętrzu.

Przewodniki wydawnictw Lonely Planet, Pascal, Bezdroża, Dorling Kindersley, Rough Guides, Berlitz, Insight Guides, Rewasz stanowią trzon dostępnej oferty. Oferujemy również mapy drogowe i turystyczne wydawnictw Freytag&Berndt, Shocart, Michelin, Reise Know-How, ITMB, Jana Seta, Nelles, Expressmap, Compass, Cartomedia, Galileos oraz mapy ścienne National Geographic, Stiefel, Ray&Co i EkoGraf. W księgarni można też kupić produkowane w różnych rozmiarach globusy podświetlane Nova Rico i zamówić globobary Zoffoli.

Księgarnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00.