ArtTravel Warszawa

ArtTravel Warszawa to istny raj dla podróżników. Mamy dla Was całe mnóstwo podróżniczych perełek - od przewodników, poprzez mapy aż do przeróżnych globusów. Każdy kto do nas przychodzi, zakochuje się od pierwszego wejrzenia. A my wcale się temu nie dziwimy. Przekonajcie się sami!

ArtTravel Warszawa

Nasza warszawska księgarnia mieści się w sercu stolicy – przy al. Jana Pawła II 41A/9A  Tuż obok  znajduje się przystanek tramwajowy „Nowolipki” (np. linia 17, 33).  Lokalizacja jest więc idealna, a co zastaniemy w środku?
 Po przekroczeniu drzwi wejściowych Wasze serca zaczną bić szybciej.  Asortyment księgarni ArtTravel Warszawa jest naprawdę imponujący. Kupicie u nas:

  • przewodniki (zarówno w wersji polskiej i angielskiej), także dotyczące bardzo egzotycznych krajów,
  • literaturę podróżniczą,
  • mapy (w wersji polskiej i angielskiej), państwa, miasta, kontynenty, wyspy itd,
  • mapy ścienne, 
  • mapy zdrapki,
  • globusy,
  • globobary,
  • puzzle. 

W księgarni możecie odebrać zamówienie internetowe, wyszukać interesujące Was pozycje w naszym sklepie internetowym, a także złożyć zamówienie na produkt, którego aktualnie nie ma na stanie w księgarni (co zdarza się bardzo rzadko). Nasza obsługa to pasjonaci, którzy bardzo chętnie udzielą wszelkich informacji, a także służą radą.  

Zobaczcie sami jak wizytę w ArtTravel Warszawa wspominają klienci:


Małgosia:
Mega obsługa, świetna oferta, od ręki dostaliśmy mapy, których nie było w innych specjalistycznych sklepach, ceny tez dobre, polecamy :)


Aleksandra:
Jak czegoś nie ma, to na pewno w Art Travel się znajdzie. Bardzo miła, uczynna i fachowa (!!!) obsługa, dobrze uporządkowane przewodniki, mapy i cała reszta asortymentu. Bardzo dobre ceny. Bardzo wygodne położenie sklepu”


Mamy nadzieję, że Wam także się u nas spodoba!


ArtTravel Warszawa
al. Jana Pawła II 41A/9a, 01-001 Warszawa
Zapraszamy w dni powszednie od 11do 19 a w soboty od 10 do 14.

ArtTravel Warszawa ArtTravel Warszawa ArtTravel Warszawa
ArtTravel Warszawa ArtTravel Warszawa ArtTravel Warszawa