Księgarnia podróżnicza w Gdańsku

ArtTravel Gdańsk

ArtTravel Gdańsk to ukłon dla naszych klientów z Trójmiasta. W naszej księgarni każdy obieżyświat poczuje się jak w raju! Posiadamy bogatą ofertę map, przewodników i globusów, ale nie tylko...

ArtTravel Gdańsk, Sobótki 1/2

ArtTravel Gdańsk mieści się w dzielnicy Wrzeszcz Górny przy ulicy Sobótki 1/2 (róg Grunwaldzkiej). Od dworca Gdańsk Wrzeszcz (pociągi SKM,POLREGIO, PKP Intercity) dzieli nas zaledwie 10 minut drogi spacerem. Dzięki rozbudowanej siatce połaczeń kolejowych świetny dojazd do naszej księgarni mają także klienci z Gdyni, Sopotu, a także z pobliskich miejscowości. Obok dworca znajduje się także pętla autobusów ZTM.

Oferta ArtTravel Gdańsk

W gdańskiej księgarni czekają na Was same podróżnicze perełki. Wybór jest ogromny. Znajdziecie u nas przewodniki najważniejszych wydawców, a wśród nich:  Bezdroża, Michelin, Dorling Kindersley, Lonely Planet, National Geographic, Pascal, Rough Guides oraz atlasy i mapy turystyczne i samochodowe między innymi: Expressmap, Compass, ITMB Marco Polo czy też  Ferytag Berndt. Kupicie u nas  literaturę podróżniczą,  globusy, a także bestsellerowe mapy zdrapki.  Na najmłodzych czekają podkładki, puzzle i gry. Ceny w księgarni nie różnią się od cen w sklepie internetowym. Wybór jesr naprawdę ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Przykładowe opinie naszych klientów z Google

Robert:
„Asortyment na najwyższym poziomie. Mapy, mapy ścienne i globusy. Tak trzymać”
Janusz
„W księgarniach ArtTravel chyba można znaleźć każdy przewodnik, każdą mapę którą można potrzebować :-)”

Obsługa księgarni

W księgarni  można sprawdzić dostępność konkretnych produktów w naszych pozostałych lokalizacjach , dokonać zamówienia, a także odebrać i opłacić zamówienia z naszego sklepu internetowego. Nasi pracownicy są świetnie wyklalifikowani i chętnie służą pomocą w każdej kwestii. 

ArtTravel Gdańsk