Gruzja Armenia oraz Azerbejdżan przewodnik Bezdroża + Kaukaz Gruzja Armenia Azerbejdżan mapa 1:700 000 Freytag & Berndt

Rodzaj produktu: zestaw
Producent: Zestaw promocyjny
Język: polski
Kategoria
Azja / Armenia
Azja / Azerbejdżan
Azja / Gruzja
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 77,00 

87,80 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

W zestawie bestsellerowy przewodnik Gruzja Armenia oraz Azerbejdżan oraz mapa Kaukazu.
W Gruzji i Armenii tkwią korzenie chrześcijańskiej Europy. Na obieżyświatów czekają tu prastare monastery i twierdze, tajemnicze chaczkary i wiejskie wieże obronne. Położony po sąsiedzku Azerbejdżan to brama Orientu – kraina meczetów, pałaców chanów i karawanserajów. A także reliktów komunizmu i... wulkanów błotnych. Na Zakaukaziu o zabytkach z XVI w. mówi się: Taki nowy? – Nie wart uwagi. Równie wiekową metrykę mają miejscowe tradycje. Krajoznawcy zetkną się tu ze sztuką z początku naszej ery, wędrowcy zaś – z potężnymi górami Kaukazu.

Przewodniki Bezdroży przybliżają historię, kulturę i przyrodę opisywanych regionów i krajów oraz oprowadzają po ich najbardziej fascynujących zakątkach. Treść uporządkowano dla wygody w układzie regionalnym. Opisom miast i innych atrakcji turystycznych towarzyszą przejrzyste mapy oraz ramki z ciekawostkami, czyniące z przewodnika pasjonującą lekturę nie tylko w czasie podróży. Informacje praktyczne pomagają zaplanować wyjazd i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Całość zamyka praktyczny minisłowniczek.  Seria     Przewodnik Bezdroży
Typ przewodnika     Przewodnik tekstowy
Autor     Praca zbiorowa
Data wydania     2012-05-18
Ilość stron     456
Nr wydania     IV
Format / mm     124 x 175
Oprawa     miękka
Dodatkowa mapa     Nie
ISBN     978-83-246-4187-1
Edycja język     polski
Rodzaj produktu     przewodnik   Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!   Skala     1:700 000
Oprawa     twarda
Format / mm     130 x 255
Indeks lokalny     Tak
Plany miast     Tak
Waga / g     180
Data wydania     2011
Następna aktualizacja     2014
ISBN     978-37-079-0973-9
Rodzaj produktu     mapa samochodowa

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu zestaw
Wydawca Zestaw promocyjny
Język polski
EAN 20120427224044

Napisz recenzję

Oceniasz: Gruzja Armenia oraz Azerbejdżan przewodnik Bezdroża + Kaukaz Gruzja Armenia Azerbejdżan mapa 1:700 000 Freytag & Berndt

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt