Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal, przewodnik

Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2010
Kategoria
Europa / Hiszpania / Wyspy Kanaryjskie / Fuerteventura
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 31,99 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Z nowym przewodnikiem „Fuerteventura” z serii ilustrowanej poznasz bezkresne plaże, pustynie (na wyspie nie ma rzek ani jezior), obszary wulkaniczne i góry poprzecinaną siecią ścieżek.  Zapatrzysz się na  zjawiskowe łagodne wzgórza i doliny mieniące się wszystkimi odcieniami czerwieni. Będziesz spacerować po urokliwych miasteczkach ze starym portem, przesiadywać w przytulnych restauracjach, a także wylegiwać się na cudownych plażach w zatoczkach nad niebieskimi wodami morza.  Przewodnik „Fuerteventura” z serii ilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki   okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca. Przewodnik „Fuerteventura” serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu. Przewodnik „Fuerteventura” jest bogato ilustrowany.
Zdjęcia z podpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie podsumowanie podróży.  Przewodniki ilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody. Są tak barwne jak kolorowe są wakacje! Najbardziej bezludna z Wysp Kanaryjskich  - Fuerteventura. Wyspę, której symbolem jest koza, poznasz z  przewodnikiem z serii ilustrowanej.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Anna Jankowska
Seria Przewodnik ilustrowany
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2010
Oprawa miękka
Ilość stron 256
Wymiary / mm 145 x 200
EAN 9788375136784
ISBN 978-83-7513-678-4

Seria: Przewodnik ilustrowany

Przewodnik Ilustrowany Pascala jest znakomitym towarzyszem wakacyjnych (i nie tylko) podróży, najchętniej wybieranym przez polskich turystów!
W jego formule zawiera się wszystko to, co pomoże zaplanować fajny urlop – najważniejsze informacje praktyczne, wygodne mapy i trafne wskazówki sugerujące, jak poruszać się po ciekawych miejscach, o których mówi przewodnik. Dzieje i kultura materialna, tradycje, życie codzienne i zwyczaje, krajobrazy i zabytki, kulinaria i turystyczne atrakcje… Czytelny, poręczny układ i ciekawe zdjęcia ułatwią Ci wybór!

© ArtTravel.pl

Recenzje i oceny Klientów

Przewodnik, jakiego szukasz (Łucja)
Oceń produkt
Czy celem Twojej podróży jest Fuerteventura? Poszukujesz przewodnika po tej wyspie? Już go znalazłeś. Ilustrowany przewodnik z wydawnictwa Pascal z całą pewnością jest tym, czego szukałeś. Zanim udasz się w podróż, warto dowiedzieć się czegoś o tej wyspie.
Dzięki tej publikacji poznasz w skrócie historię, geografię i kulturę Fuerteventury, przeczytasz o panujących tam zwyczajach i charakterystycznej przyrodzie, dowiesz się, jak porozumieć się z mieszkańcami wyspy. Kolejne rozdziały to propozycje wycieczek po poszczególnych częściach wyspy oraz wyspach okolicznych, wraz ze szczegółowym opisem licznych atrakcji turystycznych, miejsc i obiektów, które warto zobaczyć. Nie zabraknie tu również informacji praktycznych dotyczących komunikacji, noclegów oraz gastronomii, a także ciekawostek wartych poznania.
Całośc wywiera bardzo pozytywne wrażenie: bogata treść i pięne zdjęcia sprawiają, iż przewodnik ten jest w moim odczuciu publikacją praktyczną i przydatną dla tych, którzy planują odwiedzić Fuerteventurę. Na pewno jest to rzecz, którą warto mieć na swojej półce. (26.04.2016)

Napisz recenzję

Oceniasz: Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt