Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal, przewodnik

Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Pascal
Język: polski
Data wydania: 2010
Kategoria
Europa / Hiszpania / Wyspy Kanaryjskie / Fuerteventura
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 32,99 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

Z nowym przewodnikiem „Fuerteventura” z serii ilustrowanej poznasz bezkresne plaże, pustynie (na wyspie nie ma rzek ani jezior), obszary wulkaniczne i góry poprzecinaną siecią ścieżek.  Zapatrzysz się na  zjawiskowe łagodne wzgórza i doliny mieniące się wszystkimi odcieniami czerwieni. Będziesz spacerować po urokliwych miasteczkach ze starym portem, przesiadywać w przytulnych restauracjach, a także wylegiwać się na cudownych plażach w zatoczkach nad niebieskimi wodami morza.  Przewodnik „Fuerteventura” z serii ilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki   okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca. Przewodnik „Fuerteventura” serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu. Przewodnik „Fuerteventura” jest bogato ilustrowany.
Zdjęcia z podpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie podsumowanie podróży.  Przewodniki ilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody. Są tak barwne jak kolorowe są wakacje! Najbardziej bezludna z Wysp Kanaryjskich  - Fuerteventura. Wyspę, której symbolem jest koza, poznasz z  przewodnikiem z serii ilustrowanej.

Informacje dodatkowe

Kod 9788375136784
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Pascal
Autor Anna Jankowska
Seria Przewodnik ilustrowany
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2010
Oprawa miękka
Ilość stron 256
Wymiary / mm 145 x 200
ISBN 978-83-7513-678-4
EAN 9788375136784

Seria: Przewodnik ilustrowany

Przewodnik Ilustrowany Pascala jest znakomitym towarzyszem wakacyjnych (i nie tylko) podróży, najchętniej wybieranym przez polskich turystów!
W jego formule zawiera się wszystko to, co pomoże zaplanować fajny urlop – najważniejsze informacje praktyczne, wygodne mapy i trafne wskazówki sugerujące, jak poruszać się po ciekawych miejscach, o których mówi przewodnik. Dzieje i kultura materialna, tradycje, życie codzienne i zwyczaje, krajobrazy i zabytki, kulinaria i turystyczne atrakcje… Czytelny, poręczny układ i ciekawe zdjęcia ułatwią Ci wybór!

© ArtTravel.pl

Recenzje i oceny Klientów

Przewodnik, jakiego szukasz (Łucja)
Oceń produkt
Czy celem Twojej podróży jest Fuerteventura? Poszukujesz przewodnika po tej wyspie? Już go znalazłeś. Ilustrowany przewodnik z wydawnictwa Pascal z całą pewnością jest tym, czego szukałeś. Zanim udasz się w podróż, warto dowiedzieć się czegoś o tej wyspie.
Dzięki tej publikacji poznasz w skrócie historię, geografię i kulturę Fuerteventury, przeczytasz o panujących tam zwyczajach i charakterystycznej przyrodzie, dowiesz się, jak porozumieć się z mieszkańcami wyspy. Kolejne rozdziały to propozycje wycieczek po poszczególnych częściach wyspy oraz wyspach okolicznych, wraz ze szczegółowym opisem licznych atrakcji turystycznych, miejsc i obiektów, które warto zobaczyć. Nie zabraknie tu również informacji praktycznych dotyczących komunikacji, noclegów oraz gastronomii, a także ciekawostek wartych poznania.
Całośc wywiera bardzo pozytywne wrażenie: bogata treść i pięne zdjęcia sprawiają, iż przewodnik ten jest w moim odczuciu publikacją praktyczną i przydatną dla tych, którzy planują odwiedzić Fuerteventurę. Na pewno jest to rzecz, którą warto mieć na swojej półce. (26.04.2016)

Napisz recenzję

Oceniasz: Fuerteventura Przewodnik ilustrowany Pascal

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt