EuroVelo Wrocław Ołomuniec przewodnik Plan

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Plan
Język: polski
Data wydania: 2006
Kategoria
Europa / Polska / Miasta / Wrocław
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 14,99 

16,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

EuroVelo – europejska sieć szlaków rowerowych. Jest to projekt Europejskiej Federacji Cyklistów, którego celem jest budowa dwunastu długodystansowych szlaków rowerowych biegnących przez całą Europę. Całkowita długość szlaków ma wynosić ponad 65 000 km.
Szlaki te mają sprzyjać rozwojowi turystyki rowerowej na całym kontynencie; budowane są w oparciu o już istniejącą sieć lokalnych ścieżek i dróg, łącząc je w jeden system.

Informacje dodatkowe

Kod 9788391688496
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Plan
Autor Praca zbiorowa
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 2006
Oprawa miękka
Ilość stron 48
Wymiary / mm 120 x 230
ISBN 83-916884-9-6
EAN 9788391688496

Wydawca: Plan

Wyrusz w Polskę z Planem! Od 1995 roku wydawnictwo Plan opracowuje mapy najpiękniejszych miast i zakątków naszego kraju, od wybrzeża Bałtyku po Sudety i Pieniny. Cieszące się uznaniem wśród turystów publikacje sprzyjają poznawaniu Polski niezwykłej, pełnej zabytków architektonicznych, miejsc o bogatej historii i obszarów o niepowtarzalnych walorach przyrodniczych. Prócz aktualizowanych w terenie, starannie opracowanych map turystycznych w szerokiej ofercie wydawnictwa znajdują się przewodniki, atlasy, mapy samochodowe Polski, Czech, Słowacji i Niemiec a także krajoznawcze mapy tematyczne. Z myślą o podróżnych arkusze wzbogacone są o informacje praktyczne oraz pełne fotografii informatory turystyczne. Docenione przez setki podróżników mapy wydawnictwa Plan to sposób na odkrycie Polski, jakiej jeszcze nie znacie!

Napisz recenzję

Oceniasz: EuroVelo Wrocław Ołomuniec przewodnik Plan

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt