Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny
  • Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny
  • Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny

Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Todo La Mancha
Język: polski
Data wydania: 01-02-2020
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Podróżowanie z dziećmi
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Cena: 49,99 

59,90 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,99 zł
- Paczkomaty 24/7
9,99 zł
- Polecona. Poczta Polska
6,99 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,99 zł
- Express. Kurier DPD
12,99 zł

Opis

Gdybyśmy jeszcze raz stanęli przed wyborem: podróże czy dziecko, wybralibyśmy dziecko, bo jego posiadanie nie oznacza rezygnacji z marzeń, porzucenia dotychczasowych pasji i odmawiania sobie prawa do przygody. Po pięciu latach wspólnego podróżowania wiemy, że dziecko można wychować w każdych okolicznościach przyrody i pod każdą szerokością geograficzną. Co więcej, śmiemy twierdzić, że na drugim końcu świata dziecko jest bardziej „współpracujące” niż w domowych pieleszach i łatwiej przejść z nim przez pewne ważne momenty niemowlęctwa, np. odstawienie smoczka czy zrezygnowanie z pieluch na rzecz nocnika. Przede wszystkim jednak rodzinne podróżowanie uczy bycia razem, radzenia sobie w trudnych sytuacjach i dzielenia się szczęściem, a także doceniania piękna otaczającego świata i tolerancji do innych kultur, ras, religii.

Podróżowanie od zawsze było naszą wspólną pasją, najpierw narzeczeńską, potem małżeńską. Teraz myślę, że możemy to przyznać z pełną świadomością, jest naszą rodzinną pasją. Zaszczepiliśmy ją Gabi i będziemy pielęgnować ją przez kolejne wspólne lata podróży i przygód. Mamy nadzieję, że wyrośnie na świadomą podróżniczkę i ciekawą świata kosmopolitkę. Zatem, jeżeli jeszcze zastanawiacie się, czy wyruszyć w podróż z dzieckiem, to nie traćcie czasu, tylko pakujcie walizki! Świat stoi przed Wami otworem.

Książka

  • zawiera relacje z licznych podróży autorów do Ameryki Północnej i Azji
  • pełna jest ciekawostek, anegdot, niebanalnych historii
  • wzbogacona jest o mapki, wskazówki praktyczne, przydatne linki
  • 7 rozdziałów, 330 stron, ponad 200 zdjęć

+ NIESPODZIANKA dla najmłodszych - zeszyt zabaw, 16 stron z kolorowankami i zadaniami dla dzieci w różnym wieku przy zakupie GRATIS!

O autorach :
Rodzina podróżników, która razem odwiedziła już kilkanaście krajów na pięciu kontynentach. Zanim na świecie pojawiła się ich córka Gabi, Lila i Arek zdążyli objechać razem lub oddzielnie – w czasach, gdy jeszcze los ich ze sobą nie połączył – spory kawałek globu. Swoje eskapady z okresu „przed Gabi” opisali w pięknie wydanym, dwujęzycznym albumie Toros Bravos Sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa, którego premiera odbyła się na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Kolosy w 2019 roku.
Gdy akurat nie podróżują, to mieszkają w Gdyni, gdzie Lila prowadzi swoją szkołę językową La Mancha i pracuje jako tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego, a Arek prowadzi projekty informatyczne, po godzinach rozwijając zamiłowanie do fotografii i numizmatyki. Gabi na razie uczęszcza do przedszkola i jeszcze nie wie, kim zostanie w przyszłości.

Informacje dodatkowe

Kod 9788395355325
Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Todo La Mancha
Autor Arkadiusz Wójcik, Gabriela Wójcik, Liliana Poszumska
Język polski
Data wydania 01-02-2020
Wydanie 1
Oprawa miękka
Ilość stron 318
Zdjęcia ilość 200
Wymiary / mm 240x210
ISBN 9788395355325
EAN 9788395355325

Napisz recenzję

Oceniasz: Czy leci z nami królik, czyli podróże pewnej rodziny

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt