Czas naświetlania bez tajemnic Galaktyka

Rodzaj produktu: poradnik
Producent: Galaktyka
Język: polski
Kategoria
Menu / Poradniki
Menu / Moje hobby / Fotografowanie
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 34,99 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny

Opis

Bryan Peterson jest profesjonalnym fotografem, instruktorem o międzynarodowej renomie i autorem bestsellerowych książek poświęconych fotografii.

Tym razem Bryan Peterson dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem w wykorzystywaniu prędkości migawki do tworzenia kreatywnych, dynamicznych zdjęć. Autor za pomocą przepięknych, sugestywnych obrazów namawia do wychodzenia poza utarte reguły i przyzwyczajenia w fotografii. To niesamowite, jak wspaniałe zdjęcia można zrobić właściwie każdym aparatem fotograficznym, w pełni wykorzystując tylko jedno narzędzie – czas naświetlania.

EKSPERT POLECA:
Czy można napisać ciekawą książkę o czasie ekspozycji? Zadanie trudne, ale wykonalne. Bryan Peterson dokonał tego, tworząc Czas naświetlania bez tajemnic, który właśnie trafia w ręce polskich czytelników. Autor omawia rozmaite sposoby wykorzystania czasu jako kreatywnego narzędzia. Jasny styl i znakomite ilustracje ułatwiają zrozumienie poruszanych zagadnień, a nacisk na praktyczne zastosowanie opisywanych technik zachęca do wyjścia w plener. Polecamy!
Redakcja Fotopolis.pl

Książka pomoże wielu fotografom wykonywać wybitne zdjęcia w tych obszarach, o których wcześniej nawet nie chcieli pomyśleć, z góry uznając je za zbyt trudne.

Informacje dodatkowe

Kod 9788375790221
Rodzaj produktu poradnik
Wydawca Galaktyka
Autor Bryan Peterson
Język polski
Oprawa miękka
Ilość stron 160
Wymiary / mm 210 X 280
ISBN 978-83-7579-022-1
EAN 9788375790221

Napisz recenzję

Oceniasz: Czas naświetlania bez tajemnic Galaktyka

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt