Chorwacja Słowenia Czarnogóra Nawigator do kieszeni

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Carta Blanca
Język: polski
Kategoria
Europa / Chorwacja
Europa / Czarnogóra
Europa / Słowenia
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 13,99 

14,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Chorwacja to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, gdzie spotykają się kultury zachodnioeuropejska, śródziemnomorska oraz słowiańska. Co roku przyciąga licznych turystów, którzy doceniają jej walory turystyczne i niezwykłą gościnność gospodarzy.   To kraj pełen magii, który bez wątpienia warto odwiedzić. Ale jak zaplanować wyjazd z głową, zobaczyć to, co naprawdę warto, i dotrzeć bez problemu do najciekawszych miejsc? Nawigator oprowadza po największych atrakcjach turystycznych Chorwacji oraz Słowenii i Czarnogóry. Pokazuje również rejony mniej znane, tajemnicze i pełne uroku, których próżno szukać w innych publikacjach.
Do Chorwacji większość turystów jedzie przede wszystkim po słońce, ale malownicze krajobrazy tego kraju sprzyjają również aktywnej turystyce. Znudzeni słodkim lenistwem, pięknymi słonecznymi plażami i kąpielami w turkusowej wodzie turyści mogą poznać smak prawdziwej przygody i skorzystać z licznych propozycji wycieczek, rejsów, nurkowania czy spływów pontonami. Nawigator podpowie, co, gdzie, kiedy, za ile i przede wszystkim – czy warto? Pomoże odnaleźć starożytne ruiny, przypomni historię średniowiecznych świątyń i renesansowych pałaców. Poradzi, w której tawernie zjeść najlepsze owoce morza i gdzie napić się rakii. Pokaże, jak wyglądają miejscowe zwyczaje i życie nocne mieszkańców. Słowem, jest to niezbędne kompendium wiedzy praktycznej o Chorwacji i kulturze tego wyjątkowego kraju. Z nawigatorem nie zgubisz się w żadnym mieście i nie ominiesz obiektów godnych zobaczenia. Dodatkowo nawigator zawiera opisy atrakcji i propozycje wycieczek w Słowenii i Czarnogórze. Nawigator turystyczny "Do kieszeni” to kompletny i wyczerpujący przewodnik w poręcznym formacie ułatwiającym sprawne poruszanie się po zwiedzanej okolicy. To przewodnik, atlas, informator i album w jednym. Dzięki nawigatorowi Czytelnik spędzi wyjątkowy czas w najpiękniejszych miejscach danego regionu, pozna perły architektury oraz kulturę i obyczaje mieszkańców, a także zdobędzie wiele praktycznych informacji, które pozwolą na zaplanowanie wspaniałej wycieczki. Z nawigatorem decyzja, gdzie pojechać, okaże się niezwykle łatwa. Całości dopełniają efektowne fotografie, przybliżające atmosferę opisywanych miejsc. W książce Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra. Nawigator turystyczny "Do kieszeni" m.in.:
obszerne opisy atrakcji turystycznych Chorwacji, Słowenii i Czarnogóry: przyroda, zabytki, miejsca dla dzieci, imprezy cykliczne
informacje przydatne podczas zwiedzania: terminy i godziny otwarcia, ceny biletów
mapa samochodowa w skali 1:530 000 z bogatą treścią turystyczną
adresy i telefony restauracji oraz hoteli, moteli, pensjonatów, schronisk wraz z kategoriami cenowymi
18 turystycznych planów miast, a także mapki parków narodowych i innych szczególnie polecanych miejsc
osobne strony poświęcone najpiękniejszym miejscom: ze zdjęciami, opisami, informacjami praktycznymi i mapami
przeglądowa mapa Chorwacji, Słowenii i Czarnogóry w skali 1:3 000 000 ułatwiająca planowanie podróży
ponad 80 fotografii ze wszystkich zakątków tej części Europy
tematyczne zestawienia najciekawszych atrakcji turystycznych
indeks nazw geograficznych
Spis treści:

Informacje dodatkowe

Kod 9788360887899
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Carta Blanca
Rodzaj przewodnika kieszonkowy
Język polski
ISBN 978-83-60887-89-9
EAN 9788360887899

Napisz recenzję

Oceniasz: Chorwacja Słowenia Czarnogóra Nawigator do kieszeni

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt