• Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2014/2015  Przewodnik żeglarski po Adriatyku, przewodnik, Myśliński

Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2014/2015 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Myśliński
Język: polski
Data wydania: 01-09-2014
Kategoria
Europa / Chorwacja
Europa / Czarnogóra
Europa / Słowenia
Moje hobby / Żeglarstwo
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 124,90 

139,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Warszawa: niedostępny
- Gdańsk: niedostępny

Opis

Przewodnik w bardzo praktyczny, atlasowy sposób prezentuje wybrzeże Słowenii, Chorwacjii i Czarnogóry. Na mapy całego wybrzeża naniesione są powiększone plany portów, marin i zatok. Spójny i czytelny sposób prezentacji informacji umożliwia szybkie porównanie kilkunastu lokalizacji i wybór optymalnego miejsca do cumowania lub kotwiczenia. Siłą przewodnika jest prezentowanie informacji i planów opisujących nawet najmniejsze zatoki i mariny wybrzeża. Do tego wydanie jest kolorowe, co bardzo ułatwia sprawdzanie świateł czy torów podejściowych. To wszystko czyni, że publikacja ta staje się bardzo wygodną pomocą nawigacyjną. Ponieważ wybrzeże Adriatyku rozwija się ostatnich latach bardzo szybko, stąd wydanie jest tylko na dwa lata. Obecne siódme wydanie zostało zaktualizowane i rozszerzone przez autora książki – Karl Heinz Bestaendig. To on rokrocznie przemierza wybrzeże wschodniego Adriatyku w poszukiwaniu zmian i nowości istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i wygody żeglarzy, czyniąc książkę najbardziej aktualną pozycją w Polsce i Europie. Zamieszczono zatem wiele nowych opisów portów, marin i zatok, kilkaset uaktualniono. Zmiany dotyczą także charakterystyki świateł nawigacyjnych, głębokości i kształtu dna morskiego, układu pomostów i infrastruktury w portach, marinach i zatokach. Przewodnik zawiera także informacje dotyczące bezpiecznego czarterowania jachtów na wodach chorwackich oraz symbole ułatwiające korzystanie z pokładowych urządzeń GPS. Przewodnik Żeglarski po Adriatyku to zdaniem Magazynu Żagle "zdecydowany numer jeden na rynku wydawnictw żeglarskich poświęconych wybrzeżu Chorwacji."

Spis treści

SPIS TREŚCI: Część 1 Od wydawcy Jak korzystać z przewodnika Mapa poglądowa Istria Zatoka Kvarner Północna Dalmacja Środkowa Dalmacja Południowa Dalmacja Czarnogóra Część 2 Przepisy, dokumenty Opłaty za postój Pogoda Pływy i prądy Mapy morskie Oznaczenia toru wodnego Światła nawigacyjne Wskazówki dla czarterujących Alfabetyczny spis miejcowości

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Myśliński
Autor Karl - H. Bestandig
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Data wydania 01-09-2014
Wydanie VII
Oprawa twarda
Ilość stron 122
Wymiary / mm 215 x 305
Waga / gr 670
EAN 9788393476459
ISBN 978-83-9347-645-9

Recenzje i oceny Klientów

Polecam (Robert)
Oceń produkt
Pozycja obowiązkowa dla każdego kto wybiera się do Chorwacji na żagle. Mapy, informacje pierwszorzędne (02.06.2016)
Wszystko super, nic (Darko)
Oceń produkt
Wszystko super, nic dodac, nic ujac. Wiele osob wyciagnie z tej notki badzro wazne, pewnie nieznane wczesniej, informacje. Czekam na wiecej takich tekstow, bo czyta sie je, naprawde, z wielka przyjemnoscia. (21.02.2016)

Napisz recenzję

Oceniasz: Chorwacja Słowenia Czarnogóra 888 portów i zatok 2014/2015 Przewodnik żeglarski po Adriatyku

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt