Bieszczady - Wycieczki w dolinie górnego Sanu, przewodnik, Compass
  • Bieszczady - Wycieczki w dolinie górnego Sanu, przewodnik, Compass

Bieszczady - Wycieczki w dolinie górnego Sanu

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Compass
Język: polski
Data wydania: 01-08-2019
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Bieszczady
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Cena: 29,99 

35,00 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Poznań: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,90 zł
- Paczkomaty 24/7
9,90 zł
- Polecona. Poczta Polska
5,90 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,90 zł
- Express. Kurier DPD
12,90 zł

Opis

Nowość! Bieszczady – wycieczki w dolinie górnego Sanu Kolejna publikacja w naszej kolekcji poświęcona Bieszczadom – tym razem zachęcająca do odwiedzenia tzw. bieszczadzkiego worka. To najdalej na południowy-wschód wysunięty obszar Polski, ograniczony od południa i wschodu granicą z Ukrainą. Rejon dziki, pełen nieokiełznanej przyrody i śladów dawnej historii. Jeszcze sto lat temu tętniło tu życie, w okresie PRL teren ten był praktycznie niedostępny. Dziś przeżywa swój wielki turystyczny renesans. O Mucznem głośno jest w całym kraju, a do „wymarzonego grobu hrabiny“ i źródeł Sanu ciągną rzesze spragnionych przygody turystów. Rozmiłowanych w poznawaniu natury przyciąga zagroda pokazowa żubrów, a narciarzy – licznie przygotowywane zimą trasy biegowe. Przewodnik autorstwa prawdziwych znawców Bieszczadów – Edwarda Marszałka i Stanisława Orłowskiego pełen jest ciekawostek i nieznanych wcześniej faktów historycznych. Towarzyszą mu propozycje wycieczek pieszych, tras rowerowych i narciarskich. Całość wzbogacają szczegółowe mapy i zdjęcia. Na końcu dodatek w postaci albumu fotograficznego. Serdecznie polecamy!

Recenzje ArtTravel.pl

Świetny przewodnik zarówno dla osób będących w Bieszczadach po raz pierwszy, jak i dla tych, którzy niejedno już w nich widzieli. Album fotograficzny na końcu przewodnika bardzo pomaga w identyfikacji napotkanych na drodze gatunków roślin i zwierząt - to super pomysł na aktywizację dzieci podczas wspólnych spacerów! Wśród tras opisanych w przewodniku każdy znajdzie coś dla siebie - możemy wybierać i dłuższe wędrówki, jak np. na Bukowe Berdo i Krzemień, ale także łatwiejsze spacery, jak np. na platformę widokową Pichurów, czy Torfowisko Tarnawa. Rzetelnie przygotowane opisy z mnóstwem ciekawostek bardzo uprzyjemniają wędrówkę.

Informacje dodatkowe

Kod 9788381840163
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Compass
Autor Edward Marszałek, Stanisław Orłowski
Rodzaj przewodnika ilustrowany
Język polski
Zakres Polska podkarpackie
Data wydania 01-08-2019
Wydanie 1
Oprawa miękka
Ilość stron 160
Wymiary / mm 140x190
Wysokość / mm 8
Waga / gr 210
EAN 9788381840163
ISBN 978-83-8184-016-3
Indeks producenta 9788381840163

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Recenzje i oceny Klientów

OK (Darek)
Oceń produkt
Dobry, ciekawy przewodnik po Bieszczadach. (25.09.2019)

Napisz recenzję

Oceniasz: Bieszczady - Wycieczki w dolinie górnego Sanu

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt