Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych, Compass
  • Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych, Compass
  • Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych, Compass
  • Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych, Compass
  • Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych, Compass

Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych

Rodzaj produktu: atlas
Producent: Compass
Język: polski
Data wydania: 01-08-2017
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Bieszczady
Menu / Moje hobby / Rower
Menu / Atlasy / Atlasy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 33,90 

39,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

Pragnąc ułatwić zwiedzanie Bieszczad na rowerze, przygotowaliśmy atlas tras rowerowych zawierający gotowe propozycje 30 wycieczek. Wycieczki ułożone są w pętle, z początkiem i końcem w tym samym miejscu. Jest to drugie wydanie przewodnika, ale praktycznie opracowane zupełnie od nowa. Ujęto w nim w większości nowe trasy, w oparciu o te same drogi przejazdu, co w poprzednim wydaniu. Trasy mają bardziej rekreacyjny charakter.

Projektując trasy, staraliśmy się, aby:

– każda pętla tworzyła atrakcyjną wycieczkę przy wykorzystaniu dróg przyjaznych rowerom, a równocześnie na trasie znalazły się ciekawe, godne zwiedzania obiekty, osobliwości przyrody i miejsca historyczne. Wybierając miejsce na punkt startowy, braliśmy pod uwagę łatwy dojazd i możliwość zaparkowania samochodu.
– pętle tworzyły 4–6-godzinne wycieczki z możliwością skrótu w przypadku zbyt trudnych odcinków, zmiany pogody, gorszego samopoczucia itp.
– pokryć trasami jak największy obszar bieszczadzkiej krainy, starając się wykorzystać większość dróg nadających się do jazdy rekreacyjnej.
– maksymalnie ułatwić nawigację na trasie; dlatego tam, gdzie to było możliwe, trasy biegną szlakami turystycznymi (głównie rowerowymi, ale także pieszymi i spacerowymi) lub używanymi ciągami komunikacyjnymi, i tylko niewielkie (niezbędne) fragmenty prowadzą ścieżkami nieoznakowanymi.

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu atlas
Wydawca Compass
Autor Roman Trzmielewski
Język polski
Zakres Polska podkarpackie
Data wydania 01-08-2017
Wydanie 2
Oprawa miękka, spirala
Ilość stron 179
Wymiary / mm 120x220
Grubość/ mm 15
Waga / gr 370
EAN 9788376057781
ISBN 978-83-7605-778-1

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Recenzje i oceny Klientów

Bezkonkurencyjny (KoW 79)
Oceń produkt
Przewodniki i mapy Compassa są bezkonkurencyjne. Ten przewodnik rowerowy po Bieszczadach wpisuję się w tą opinię. Dobre mapy, szczegółowe opisy tras. (19.08.2017)

Napisz recenzję

Oceniasz: Bieszczady na rowerze - atlas tras rowerowych

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt