Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Compass
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Compass
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Compass
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Compass

Bieszczady, 1:50 000

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Compass
Język: polski
Data wydania: 01-04-2017
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Bieszczady
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

Cena: 16,90 

19,90 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Kraków: niedostępny
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny
- Warszawa: niedostępny

Opis

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50 000. Wykonano ją na ultraodpornym materiale syntetycznym. Z takimi "Bieszczadami" można śmiało nurkować w Sanie, latać na dużych wysokościach nad połoninami, a także stosować mapę jako tropik. Teraz żadna pogoda już niestraszna! To najpopularniejsza mapa w naszej ofercie – nasz produkt flagowy, o czym świadczy wydanie XIX z 2017 roku (wersja papierowa)!

Obszar mapy sięga po Lesko i Ustrzyki Dolne na północy, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej.

Bieszczady, najbardziej na południowy-wschód wysunięty fragment polskich Karpat, cieszą się niezmiernie dużym zainteresowaniem wśród turystów. Niepowtarzalne walory krajobrazowe wielu opuszczonych i nadal niezaludnionych miejsc, unikatowe w skali kraju wyniosłe połoniny z rozległymi panoramami, jeziora – wcinające się niczym fiordy – w malownicze zbocza otaczających je gór, krystalicznie czyste rzeki i strumienie górskie na czele z malowniczo wijącą się u stóp Otrytu wstęgą Sanu, drewniane kościoły i cerkwie – wszystko to przyciąga szeroką rzeszę miłośników tego urokliwego zakątka naszego kraju. Można je zwiedzać na różne sposoby, pieszo, rowerem, konno, a nawet samochodem.

Mapa posiada zaktualizowane szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Dodatkowo rozbudowany został schemat szlaków turystycznych (czasy przejścia). Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu.

Zasięg produktu

Lesko, Ustrzyki Dolne, Hoczew, Polańczyk, Solina, Baligród, Czarna, Komańcza, Lutowiska, Cisna, Wetlina, Ustrzyki Górne,

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Compass
Skala 1:50 000
Zakres Polska podkarpackie
Język polski
Data wydania 01-04-2017
Wydanie 3
Wodoodporna Tak
Oprawa miękka
Ilość stron 2
Wymiary / mm 125x240
Wysokość / mm 7
Wymiary po rozłożeniu / mm 680x980
Waga / gr 73
EAN 9788376057224
ISBN 978-83-7605-722-4

Wydawca: Compass

Ponad piętnaście lat temu kilku pasjonatów biegu na orientację i sztuki sporządzania map wpadło na pomysł, by założyć wydawnictwo kartograficzne. Zamiłowanie do turystyki oraz doświadczenie w opracowywaniu specjalistycznych arkuszy na potrzeby wypraw z kompasem w ręku zaprocentowały ogólnopolskim sukcesem. Dziś mapy wydawnictwa Compass obejmują swoim zasięgiem znaczną część Polski południowej i centralnej oraz tereny Kaszub i Mazur. Weryfikowane w terenie, wydawane w doskonałej skali 1:50 000 mapy powstają w ścisłej współpracy organizacjami turystycznymi, dyrekcjami Parków Narodowych, lokalnymi samorządami i aktywnymi turystami. Zaangażowanie w tworzenie trwałych, praktycznych i czytelnych map sprawia, że zdobywają one uznanie najbardziej wymagających turystów.

Recenzje i oceny Klientów

polecam (wojtek)
Oceń produkt
Bieszczady w skali 1:50 000 to znakomita dwustronna mapa. Czysty rysunek poziomicowy i delikatne cieniowanie znakomicie oddaje ukształtowanie terenu. Dobrze dobrana kolorystyka pozwoliła na umieszczenie bogatej treści turystyczno-krajoznawczej bez obniżenia czytelności. Szczegółowo opracowano sieć dróg, ścieżek oraz szlaków do turystyki pieszej, rowerowej, konnej, ścieżek dydaktycznych i przyrodniczych. Mapa wykonana jest z materiału syntetycznego wodoodpornego i wytrzymałego na rozdarcia. Do wędrówki po Bieszczadach nieodzowna. Polecam. (18.01.2018)
Sprawdzona w terenie (Jaro)
Oceń produkt
Sprawdzona w terenie w 100% zdała test mapa Bieszczad. Genialna! (11.06.2017)
Najlepsze mapy (Joga)
Oceń produkt
Mapy compassa są najlepsze. Dodatkowo Bieszczady aktualizowane na bieżąco i na papierze wodoodpornym! (05.05.2017)

Napisz recenzję

Oceniasz: Bieszczady, 1:50 000

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt