Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura
  • Bieszczady, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura

Bieszczady, 1:50 000

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Sygnatura
Język: angielski, niemiecki, polski, słowacki
Data wydania: 01-06-2017
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Bieszczady
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

13,90 

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Mapa obejmuje całe Bieszczady, od Komańczy i Zagórza po kraniec Polski koło Przełęczy Użockiej. Jest dwustronna, przy czym na awersie jest mapa Bieszczadów Wysokich czyli najważniejszej cześci pasma. Od 2007 roku rewers został całkowicie zmieniony, jest tu teraz mapa całych Bieszczadów w skali 1:75 000. Oddzielną mapę posiada Jezioro Solińskie.

Legenda zawiera ok. 90 znaków, opisanych w 4 językach, w tym ukraińskim (PL, GB, D, SK). Bardzo plastyczne, kolorowe cieniowanie i poziomice co 20 m przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Cechy charakterystyczne mapy to: gęsta sieć ścieżek i dróg, czytelna baza noclegowa i szlaki turystyczne, konne, narciarskie oraz szlaki i trasy rowerowe, wyraźne wyciągi narciarskie, starannie wyliczone czasy przejść, siatka do GPS, szczegółowa zabudowa dobrze widoczna nawet w lasach. Informacją niespotykaną gdzie indziej jest zarys zabudowy zniszczonej po wojnie, pokazujący faktyczny zasięg dziś niestniejących lub znacznie okrojonych wsi.

Informator na odwrocie mapy jest urozmaicony i kolorowy. Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim, Bieszczadzkim Parku Narodowym i Jeziorze Solińskim, jest informacja o wszystkich schroniskach i bazach noclegowych PTTK, nie pominięto też innych obiektów noclegowych w górach. Jest tu: schemat szlaków z plastycznym cieniowaniem, plan Ustrzyk Dolnych i informator turystyczny.

Mapa zawiera komplet informacji dla turysty pieszego, ale także uprawiającego narciarstwo, jazdę konną lub rowerami. Jest idealna dla osób przemieszczających się samochodem, ale także autobusem (nazwy przystanków!). Mapa może być z powodzeniem wykorzystywana przez elity turystyczne jak i przez zwykłych turystów. To bardzo przyjazna mapa.

Mapa jest aktualizowana corocznie.

Zasięg produktu

Bukowsko, Zagórz, Lesko, Olszanica, Ustrzyki Dolne, Terło, Mszaniec, Czarna Górna, Lutowiska, Boberka, Wierchniaja Jabłonka, Ustrzyki Górne, Wetlina, Cisna, Baligród, Solinka, Komańcza, Radziejowa, Terka, Wydrne, Polana, Lutowiska, Łokieć, Tarnawa Wyżna, Bukowiec, Beniowa, Sianki, Łubnia, Stużyca, Brzegi Górne, Wetlina, Smerk, Krzywe, Cisna, Dołżyca.

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Bieszczady od Komańczy po Tarnicę i Zagórz Jezioro Solińskie
Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Sygnatura
Skala 1:50 000
Zakres Polska podkarpackie
Język angielski, niemiecki, polski, słowacki
Data wydania 01-06-2017
Oprawa miękka
Ilość stron 2
Wymiary / mm 120x225
Wysokość / mm 5
Wymiary po rozłożeniu / mm 970x670
Waga / gr 65
EAN 9788374990196
ISBN 978-83-7499-019-6

Recenzje i oceny Klientów

polecam (wojtek)
Oceń produkt
Bieszczady to ciekawa mapa w dwóch skalach. Na jednej stronie przedstawiono całe Bieszczady leżące w granicach Polski w skali 1:75 000. Druga strona obejmuje Bieszczady Wysokie a więc pasma połonin oraz Masyw Otrytu w skali 1:50 000. Dodatkowo w tej skali przedstawiono Jezioro Solińskie. Obydwa odwzorowania są przejrzyste i czytelne, z ładną kolorystyką użytkowania ziemi, cieniowaniem , dobrze opracowaną siecią dróg z kilometrażem i różnego rodzaju szlaków turystycznych oraz z bogatym nazewnictwem. Mapa przydatna jest dla każdego rodzaju turysty. Polecam. (08.03.2018)

Napisz recenzję

Oceniasz: Bieszczady, 1:50 000

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt