Białoruś, przewodnik, Bezdroża
  • Białoruś, przewodnik, Bezdroża

Białoruś

Rodzaj produktu: przewodnik
Producent: Bezdroża
Język: polski
Data wydania: 11-06-2018
Kategoria
Europa / Białoruś
Menu / Przewodniki
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Cena: 36,99 

44,00 zł

Wysyłka do 24h
Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: dostępne "od ręki"
- Poznań: dostępne "od ręki"
Dostawa zamówienia:
- Odbiór w księgarni ArtTravel
0,00 zł
- Punkty Poczta. Żabka. Orlen. Ruch
8,99 zł
- Paczkomaty 24/7
9,99 zł
- Polecona. Poczta Polska
6,99 zł
- Kurier 48. Poczta Polska
10,99 zł
- Express. Kurier DPD
12,99 zł

Opis

Położona po sąsiedzku Białoruś to dla Polaków kraj niemal egzotyczny, mało znany - i przez to niedoceniany. A przyjechać tu naprawdę warto: na ponowne "odkrycie" czekają m.in. wiekowe kościoły i cerkwie pamiętające czasy Rzeczpospolitej Obojga Narodów, niszczejące synagogi, rozsiane po wsiach rezydencje szlacheckie, liczne polonika i relikty epoki komunizmu.

Białoruś bukolicznej kultury wiejskiej. Białoruś spod znaku krzyża i spod znaku sierpa i młota. Białoruś gospodarki planowej i zachowanej w niemal nietkniętym stanie przyrody. Białoruś spod flagi czerwono-zielonej i niepokorna Białoruś spod flagi biało-czerwono-białej. Białoruś to miejsce, w którym na nowo odnajdziemy sens prawdziwej podróży.

Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie! Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować wyjazd, stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

Informacje dodatkowe

Tytuł oryginalny Białoruś. Historia za miedzą
Kod 9788328340015
Rodzaj produktu przewodnik
Wydawca Bezdroża
Autor Andrzej Kłopotowski
Seria Bezdroża Classic
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 11-06-2018
Wydanie 2
Oprawa miękka
Ilość stron 328
Mapy ilość 35
Wymiary / mm 120x190
Wysokość / mm 17
Waga / gr 335
ISBN 978-83-283-4001-5
EAN 9788328340015

Seria: Bezdroża Classic

Seria przewodników Classic wydawnictwa Bezdroża powstała z myślą o wszystkich tych, którzy lubią wiedzieć więcej. Bankomaty, opieka medyczna, przepisy drogowe, zakupy w nowym kraju? Nie martw się, obszerny rozdział Informacje Praktyczne pozwoli ci na zaplanowanie wszystkich elementów wyjazdu bez przykrych niespodzianek i niepotrzebnego stresu! Szczegółowe opisy atrakcji zarówno kulturowych, jak i przyrodniczych, mini-słowniczek, a także zbiór ciekawostek i przydatne kalendarium wydarzeń sprawią, że przewodnik z serii Classic stanie się nie tylko Twoim niezbędnym pomocnikiem w trakcie podróży, ale także wspaniałą lekturą po powrocie.

Wyrusz dobrze przygotowany z serią Bezdroża Classic!

Recenzje i oceny Klientów

Nasi sąsiedzi :) (Hubert)
Oceń produkt
Adam Mickiewicz był Polakiem, który urodził się w Zaosiu na Litwie, obecnie na terenie Białorusi. Już sam powyższy opis pokazuje, że dzielimy z naszym wschodnim sąsiadem wspólne stulecia historii. Warto tam się wybrać, nie tylko żeby zobaczyć pozostałości zamków, rezydencji szlacheckich, czy ślady komunizmu, ale
ale żeby poznać tamtejszych mieszkańców - gościnnych, skromnych członków naszej wielkiej Słowiańskiej rodziny :) (27.03.2020)

Napisz recenzję

Oceniasz: Białoruś

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt