Bałkany przewodnik + mapa Najlepszy zestaw wakacyjny

Rodzaj produktu: zestaw
Producent: Zestaw promocyjny
Język: polski
Data wydania: 01-03-2011
Kategoria
Europa / Bałkany
Oceń, napisz recenzję
Ocena:

Napisz recenzję >>

Produkt niedostępny

Cena: 73,00 

82,80 zł

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zestaw promocyjny składa się z przewodnika Bałkany wydawnictwa Bezdroża (sugerowana cena detaliczna: 59,90 zł) oraz mapy samochodowej Bałkany mapa 1:2 000 000 Freytag & Berndt (sugerowana cena detaliczna: 22,90 zł) Kupując w zestawie oszczędzasz do 25% sugerowanej ceny detalicznej. Bałkany to miejsce, które ma moc przyciągania, wręcz uzależniania. Przyczyny bywają rozmaite: burzliwa historia i eklektyczna kultura, w której przeplatają się wpływy dwóch największych religii świata i wielu narodowości. A gdy do tego dodać wspaniałą kuchnię Bałkanów, aromatyczne alkohole, a nade wszystko spontaniczność ich mieszkańców, łatwiej będzie zrozumieć, dlaczego tak wielu uległo magii tego niepowtarzalnego zakątka Europy.

Przewodnik Bałkany to trzecia, zaktualizowana edycja książki, która cieszy się sporą popularnością wśród Czytelników. Przewodnik ten to ciekawa wędrówka przez pięć krajów: Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Kosowo, Macedonię i Albanię. Rozdziały poświęcone kolejnym państwom rozpoczynają się informacjami praktycznymi, pozwalającymi lepiej poznać realia danego kraju. Dzięki dołączonym mapom z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami łatwiej poruszać się po kraju, zaś kontakty z miejscową ludnością ułatwią zamieszczone na końcu książki minirozmówki.

Mapa samochodowa Freytag & Berndt to świetny towarzysz wyjazdów zarówno dla tych, którzy wybierają się na urlop wraz z biurem podróży, jak i dla wojażujących na własną rękę. Dzięki niej bez wpadek zaplanujesz wakacje i udany pobyt na miejscu. Inteligentnie przygotowana i starannie opracowana mapa idealnie sprawdza się jako podstawowe narzędzie nawigacji podczas jazdy samochodem. Możesz jej również użyć jako uzupełnienie informacji dostarczanych przez nawigację GPS. Mapa Freytag & Berndt wyróżnia się wśród popularnych map dostępnych na rynku przede wszystkim przejrzystością i częstą aktualizacją danych. Wysoka jakość papieru i wygodne składanie sprawiają, że korzystanie z niej jest prawdziwą przyjemnością.
Mapa Freytag & Berndt to austriacka precyzja danych, przyjazna grafika i wysoka jakość o tradycji sięgającej 1770 roku. Myślisz, że świat ma tylko cztery strony? Oferta map samochodowych Freytag & Berndt to prawie 1000 kierunków zwiedzania na wszystkich kontynentach!
Kto kupuje, nie błądzi!

Główne miejscowości regionu:
Ankara , Ateny , Belgrad , Bratysława , Brno , Budapeszt , Bukareszt , Dubrownik , Graz , Kijów , Kraków , Ljubljana , Lwów , Neapol , Odesa , Podgorica , Praga , Sofia , Stambuł , Tirana , Wiedeń , Wrocław , Zagrzeb
Dodatkowe informacje
Skala     1:2 000 000
Oprawa     twarda
Format / mm     130 x 255
Indeks lokalny z kodem pocztowym     Tak
Plany miast     Tak
Waga / g     150
Data wydania     2010
Następna aktualizacja     06/2013
ISBN     978-37-079-0752-0
Rodzaj produktu     mapa samochodowa

Informacje dodatkowe

Kod 9788361945833
Rodzaj produktu zestaw
Wydawca Zestaw promocyjny
Autor Praca zbiorowa
Seria Przewodnik Bezdroży
Rodzaj przewodnika tekstowy
Język polski
Data wydania 01-03-2011
Oprawa miękka
Ilość stron 464
Wymiary / mm 125 x 175
Waga / gr 343
EAN 9788361945833
ISBN 9788361945833

Napisz recenzję

Oceniasz: Bałkany przewodnik + mapa Najlepszy zestaw wakacyjny

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt