Babia Góra i Beskid Makowski, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura
  • Babia Góra i Beskid Makowski, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura
  • Babia Góra i Beskid Makowski, 1:50 000, mapa turystyczna, Sygnatura

Babia Góra i Beskid Makowski, 1:50 000

Rodzaj produktu: mapa turystyczna
Producent: Sygnatura
Język: angielski, francuski, niemiecki, polski, słowacki
Data wydania: 01-06-2016
Kategoria
Europa / Polska / Góry i Pogórza / Beskid Makowski
Europa / Polska / Parki Narodowe / Babiogórski Park Narodowy
Menu / Mapy / Mapy turystyczne
Oceń, napisz recenzję
Ocena:
Produkt niedostępny

11,90 

Dostępność produktu w księgarni ArtTravel.pl:
- Łódź: niedostępny
- Poznań: niedostępny

Opis

Zobacz więcej

Część mapy to Masyw Babiej Góry wraz z szerokim otoczeniem, obejmującym Pilsko na zachodzie, Rabkę-Zdrój na wschodzie i Zubrzycę Dolną na południu.Legenda zawiera ok. 90 znaków, opisanych w 5 językach (PL, GB, D, SK, F).

Bardzo plastyczne, kolorowe cieniowanie i poziomice co 20 m przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Cechy charakterystyczne mapy to: gęsta sieć ścieżek i dróg, czytelna baza noclegowa i szlaki turystyczne, szlaki konne, narciarskie oraz szlaki i trasy rowerowe, wyraźne wyciągi narciarskie i kolejki, starannie wyliczone czasy przejść, siatka do GPS, szczegółowa zabudowa dobrze widoczna nawet w lasach. Informator na odwrocie mapy jest niezwykle urozmaicony i kolorowy. Zasadniczą jego część stanowi mapa Babiogórskiego Parku Narodowego w skali 1:25 000.

Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim i babiogórskim Parku Narodowym, jest szczegółowa informacja o wszystkich schroniskach i bazach noclegowych PTTK wraz z ich fotografiami. Nie pominięto też innych obiektów noclegowych w górach. Jest tu: schemat szlaków z plastycznym cieniowaniem, zasięg telefonów komórkowych, plany Suchej Beskidzkiej, Myślenic, Makowa Podhalańskiego i Rabki-Zdroju, panorama z Koskowej Góry, mapa dojazdu, informator turystyczny, rozkłady jazdy pociągów.Mapa zawiera komplet informacji dla turysty pieszego, ale także uprawiającego narciarstwo, jazdę konną lub rowerami. Jest idealna dla osób przemieszczających się samochodem, ale także autobusem (nazwy przystanków!). Mapa może być z powodzeniem wykorzystywana przez elity turystyczne jak i przez zwykłych turystów. To bardzo przyjazna mapa.

Zasięg produktu

Korbielów, Jeleśnia, Sucha Beskidzka, Zawoja, Zembrzyce, Maków Podhalański, Sidzina, Bieńkówka, Jordanów, Pcim, Rabka-Zdrój, Raba Wyżnia

Informacje dodatkowe

Rodzaj produktu mapa turystyczna
Wydawca Sygnatura
Skala 1:50 000
Zakres Polska małopolskie
Język angielski, francuski, niemiecki, polski, słowacki
Data wydania 01-06-2016
Oprawa miękka
Ilość stron 2
Wymiary / mm 125x230
Wysokość / mm 5
Wymiary po rozłożeniu / mm 990x680
Waga / gr 65
EAN 9788374990141
ISBN 978-83-7499-014-1

Recenzje i oceny Klientów

polecam (wojtek)
Oceń produkt
Na mapie Babia Góra i Beskid Makowski zasadniczą część stanowi Masyw Babiej Góry i Beskidu Makowskiego na zachód od Raby przedstawiony w dobrej skali 1:50 000. Czytelny rysunek poziomicowy, ładna kolorystyka użytkowania ziemi oraz bogata treść turystyczno-krajoznawcza są dużymi atutami tej mapy. Niestety Pasmo Lubomira zostało odwzorowane w gorszej skali 1:80 000 i umieszczone na odwrocie arkusza ale rekompensuje to szczegółowa mapa Babiogórskiego Parku Narodowego w skali 1:25 000. Dodatkowo zamieszczono tam jeszcze planiki 5 miast, schemat szlaków turystycznych i bardzo krótki informator krajoznawczy. Mapa będzie bardzo pomocna przede wszystkim dla turysty pieszego. Polecam. (27.02.2018)

Napisz recenzję

Oceniasz: Babia Góra i Beskid Makowski, 1:50 000

Jak oceniasz ten produkt? *

  Słaby Dobry Bardzo dobry Świetny Wybitny
Oceń produkt